Isuzu D-Max<br>2009-07-03 2009-07-03
ISUZU Automotive Polska rozpoczyna działalność operacyjną
...i wprowadza do sprzedaży nowego, wyjątkowo trwałego pick-up’a – ISUZU D-MAX

W czerwcu działalność operacyjną rozpoczęło ISUZU Automotive Polska. Firma będzie dystrybutorem pojazdów obecnego od ponad 70 lat na rynku motoryzacyjnym japońskiego koncernu Isuzu Motor Ltd. To światowy lider w zakresie technologii produkcji silników diesla oraz samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów.

„Obecnie wprowadzamy do sprzedaży nowy model pick-up’a – ISUZU D-MAX. To pojazd, którego głównymi atutami jest trwałość i ekonomika użytkowania. W działaniach sprzedażowych będziemy koncentrowali się na segmencie małych firm, ale również na flotach firm budowlanych i rynku rolniczym. Samochód występuje w ponad 16 wersjach, dzięki czemu potencjalni Klienci mogą wybierać pomiędzy typowym samochodem do pracy i komfortowo wyposażonym, który sprawdzi się także w trakcie wyjazdów wakacyjnych oraz doskonale spisuje się na polskich drogach, które jak wiemy wciąż wymagają nakładów inwestycyjnych.“ – powiedział Jacek Witkowski, Country Manager ISUZU Automotive Polska.

ISUZU D-MAX został zaprojektowany tak, aby sprostać przede wszystkim potrzebom profesjonalistów na co dzień wykorzystujących pojazd do ciężkiej pracy na budowie, do przewożenia osób, narzędzi i wszelkich materiałów eksploatowanych niezbędnych w biznesie, czy w gospodarstwie rolniczym, jak również tak, aby byli z niego zadowoleni Ci, którzy potrzebują samochodu do przemieszczania się w ramach swoich pasji: np. ciągnięcia przyczepy z ulubionym koniem, przewożenia motocykli i quad’ów, czy ciągnięcia łodzi motorowej.

Nowy pick-up spełnia oczekiwania, bo ISUZU D-MAX występuje w wielu wersjach. Do wyboru są krótka, przedłużona i podwójna kabina pasażerska, które mogą być napędzane silnikami turbodiesel z intercoolerem o pojemności 2.5 lub 3.0 litra, o mocach odpowiednio 136 KM i 163 KM. Oba silniki maja bardzo płaski przebieg momentu obrotowego. Dodatkowo silnik 2.5l jest najczystszym w swojej klasie. W zależności od potrzeb dostępny jest napęd 2WD lub 4WD, czyli na wszystkie koła. Różne zabudowy i wyposażenie wnętrza pozwalają dopasować samochód do zadań, które będzie wykonywał. Zawsze niezmienna pozostanie legendarna trwałość ISUZU, którą potwierdzają 3 lata gwarancji lub 100.000 kilometrów przebiegu. Ponadto jako jedyny pojazd w swojej klasie ma ładowność powyżej tony oraz wysokie parametry uciągu na poziomie od 2,5t do 3 ton w zależności od wersji.

ISUZU Automotive Polska zamierza oprzeć sieć salonów i serwisów o dealerów wielomarkowych, wybierając partnerów o wzorowej reputacji i jakości usług, dobrze zakorzenionych w lokalnym rynku oraz najchętniej z doświadczeniem w segmencie pojazdów użytkowych i w obsłudze flot pojazdów, jednak bez produktu konkurencyjnego w ofercie. Możliwa jest także współpraca z dystrybutorami maszyn budowlanych i rolniczych, gdyż ten segment Klientów jest szczególnie ważny. Do końca roku planowanych jest rozpoczęcie sprzedaży w 20 punktach. W tej chwili działa pierwszych pięciu Dealerów w:
× Katowice, AUTO-ZIĘBA Sp. z o.o.
× Opole, Vip Car Sp. z o.o.
× Białystok, TOP AUTO Andrzej Arefiew
× Bieslko-Biała, Vector Sp. z o.o.
× Swarzędz-Jasin, Szpot Sp. z o.o.


ISUZU Automotive Polska jest Oddziałem w Polsce belgijskiej spółki akcyjnej - Isuzu Benelux, której większościowym udziałowcem jest Grupa Alcopa oraz po 10% posiadają Isuzu Motor Ltd. oraz Mitsubishi Corporation. Grupa Alcopa to znaczący dystrybutor wielu marek samochodów osobowych, użytkowych, motorów, a także wyposażenia biur na rynku krajów Beneluksu.
Żródło: ISUZU galeria zdjęć

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe