Lexus ISC - luksusowy lodołamacz 2011-03-03
Lexus

Auto wiadomości dostarcza Moto24.tv

 

Test kabrioletu zimą? Pomysł intrygujący i niebanalny. Dlaczego jednak ma być banalnie, skoro testowane auto - Lexus ISC to raczej nieprzeciętny samochód.

Wygląd ISC to sprawa dyskusyjna, ale rzadko kiedy spotyka się naprawdę piękne cabrio ze sztywnym dachem. Tym niemniej samochód zwraca na siebie uwagę. Do ISC szczególną miętę czują kobiety – zdarzyło się nam podczas miejskiej jazdy otrzymywać zupełnie za darmo piękne damskie uśmiechy, a także zaplątał się gdzieś numer telefonu przyklejony do szyby przez uroczą blondynkę. Wniosek – z tą linią się nie dyskutuje. Auto jest ładne, bo skuteczne. I basta.


Wnętrze auta – luksusowe. Biała skóra doskonale pasuje do bordowego koloru nadwozia. Matowe plastiki świetnie spasowane i eleganckie. Stylistyka prosta, ale ujmująca. Nie chce się wysiadać.


Pod maską Lexusa V6 o pojemności 2,5 l produkuje 208 KM i 252 Nm momentu obrotowego. Osiągi niestety nie powalają, ale 9 sekund do 100 km/h mija bardzo szybko, a 210 km/h z otwartym dachem długo nie pojedziemy. 6-stopniowy automat pracuje płynnie, a w razie czego żywiołowo reaguje na polecenia kierowcy. Spalanie – w mieście ISC pali 12 litrów 100 km, w trasie udało się nam osiągnąć wynik w granicach 8 litrów.


Ten samochód potrafi sprawić kierowcy przyjemność, mimo, że nie brakuje aut szybszych czy ładniejszych. ISC ma jednak w sobie to coś, co pozwala bez problemu zdobywać kobiece numery telefonów. A to wartość prawie bezcenna. Prawie – bo tak naprawdę można ją wycenić na 230 tys. złotych.

Żródło: moto24.tv

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe