Hinduski mikrus – Suzuki Alto 2011-08-25
Suzuki Auto wiadomości dostarcza Moto24.tv

 

Suzuki Alto to zgrabny samochód miejski za rozsądną cenę. Jeszcze w tym roku na drogi Europy ma trafić około 60 tysięcy tych pojazdów.


Najnowsza generacja miejskiego Suzuki Alto zadebiutowała w Polsce. Choć auto ma tylko trzy i pół metra długości to we wnętrzu jest dość miejsca, by wygodnie jechały cztery osoby. Niestety, okna z tyłu nie są otwierane, można je wyłącznie uchylić. Bagażnik o pojemności 129 litrów nawet nie udaje kufra podróżnego, wyraźnie wskazując na miejskie przeznaczenie tego auta .
Alto jest oferowane z litrowym silnikiem benzynowym o mocy 68 KM. W mieście to w zupełności wystarczy. Na tle segmentu A najmniejsze Suzuki wyróżnia się cichym i komfortowo zestrojonym zawieszeniem. Alto możemy zamówić w dwóch wersjach wyposażenia: Club w cenie niecałych 30 tysięcy złotych oraz Comfort – droższej o pięć tysięcy. W pierwszej z nich nie znajdziemy praktycznie nic poza dwiema poduszkami powietrznymi. Sensowniejszym wyborem jest bogatsza wersja wyposażona również w klimatyzację, boczne poduszki powietrzne, centralny zamek z pilotem czy radio CD z mp3.
Co ciekawe, Alto to model wcale nieobcy polskim kierowcom. Przebój polskiego rynku sprzed kilkunastu lat – Daewoo Tico – to nic innego jak licencyjne Suzuki Alto trzeciej generacji (Daewoo Tico 1-3). Z kolei inne popularne niegdyś auto – Maruti 800 (Maruti 800 1-2) – to Alto drugiej generacji, które podobnie jak najnowszy model, nadal jest produkowane w Indiach (Maruti Indie).

Żródło: moto24.tv galeria zdjęć

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe