Seat Exeo ST – uczciwa transakcja 2011-11-23
Seat Exeo ST  Auto wiadomości dostarcza Moto24.tv

 

Exeo w wersji kombi to zwarte, nie za duże, ale bardzo wygodne auto. Musimy pamiętać, że to tak naprawdę podrasowane wizualnie Audi A4 poprzedniej generacji. Seat jest stylistycznie stonowane, a jego wnętrze – praktyczne.

Środkowe miejsce na tylnej kanapie jest na tyle mało wyprofilowane, że trzeciemu pasażerowi uda się jeszcze zapewnić odrobinę komfortu. Niezbyt fortunnie zaprojektowanym elementem okazał się za to podłokietnik w fotelu kierowy, który przeszkadza w zaciąganiu hamulca ręcznego. Zamiast pseudo-carbonowych połaci plastiku, mamy na desce i drzewiarz miękkie tworzywa. Przyzwyczajenia wymaga obsługa panelu klimatyzacji, który ma dużo przycisków i został zamontowany tuż za skrzynią biegów.

Testowany model to dwulitrowy turbo diesel o mocy 170 KM. Prowadzenie i osiągi nie odbiegają od tego, co znamy z sedana. Exeo prowadzi się dynamicznie i rewelacyjnie hamuje. Spala mało – średnio w naszym teście 6,5 l oleju napędowego na 100 km.

Exeo to wprawdzie A4 w nowym anturażu, ale to samochód, który ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Za niecałe 100 tys. złotych dostajemy świetne auto rodzinne, z pełnym wyposażeniem i ze znaczkiem Audi Brand Group. To uczciwa transakcja.

Żródło: moto24.tv galeria zdjęć

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe