Toyota Land Cruiser 2012-07-05
Toyota  Land Cruiser  Auto wiadomości dostarcza Moto24.tv

 

Land Cruiser to samochód, który świetnie sprawdzi się jako rodzinna limuzyna, jak i wszędobylski pojazd do off-roadu.

Ta Toyota dalej jest budowana jak klasyczna terenówka, na solidnej ramie, która zapewnia większą sztywność. Wielkie koła i zawieszenie radzą sobie nawet w bardzo trudnym terenie.

Z przodu spoglądają na nas dość kanciaste, duże reflektory, połączone z chromowaną atrapą chłodnicy. Tył to przede wszystkim olbrzymich rozmiarów lampy i wielki napis "Land Cruiser". Duże nadwozie daje poczucie stabilności i bezpieczeństwa, a zawieszenie i układ kierownicy tego auta pozwalają na spokojną jazdę po bezdrożach.

Wnętrze Land Cruisera też jest najwyższej jakości. W centralnej części kokpitu został umiejscowiony siedmiocalowy ekran, obsługujący czterostrefową klimatyzację, radio oraz nawigację. Wszystko jest czytelne i przejrzyste. Fotele są bardzo dobrze wyprofilowane i zapewniają wysoki komfort podróżowania. Z tyłu usiądzie wygodnie trójka dorosłych osób. Dla nich zaprojektowano też ekrany w tylnych zagłówkach.

Land Cruiser, oprócz siedmiu osób, może przewozić jeszcze 250 litrów bagażu. Dwa tylne, składane fotele umieszczone są jednak w przedziale bagażowym i nie można ich traktować jako wygodnych siedzeń.

Trzylitrowy diesel o mocy 173 KM to silnik trochę zbyt słaby  żeby zapewnić szybki start spod świateł. Ale Land Cruiser nie do tego został stworzony. toyota to auto do podróżowania na każdej nawierzchni. Gdy wysadzimy pod domem rodzinę, śmiało możemy udać się na błotniste i piaszczyste bezdroża, bez obawy, że się zakopiemy. W ternie przydaje się moment sięgający 420 Nm.

 

Żródło: moto24.tv

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe