Limitowane Pandy 2008-08-14
Coś dla taty i coś dla mamy – tak w skrócie można opisać dwie najnowsze promocyjne wersje Fiata Pandy.

Wersje specjalne noszą nazwy Blue i Mamy. Pierwsza z nich powstała z myślą o męskiej części klienteli, a jej podstawą jest odmiana Dynamic z silnikiem benzynowym 1.2 o mocy 60 KM. W wyposażeniu Pandy Blue jest m.in. wspomaganie kierownicy Dualdrive, ABS z EBD, radioodtwarzacz CD Fun, poduszka powietrzna kierowcy i pasażera, immobilizer, skórzana kierownica i regulowana kolumna kierownicy, elektrycznie sterowane szyby przednie i centralny zamek.

Panda Blue ma lakierowane zderzaki i chromowane elementy atrapy chłodnicy. Do tej wersji Fiat proponuje klimatyzację za 1000 zł i lakier metalik za 500 zł. To opcja obowiązkowa, bo do wyboru są tylko trzy odcienie niebieskiego – wszystkie metalizowane.

Z kolei Panda Mamy ma skusić kobiety, zwłaszcza mamy często podróżujące z dziećmi. W jej specyfikacji są m.in. klamki i lusterka w matowym kolorze nadwozia, czarno-pomarańczowa tapicerka z pokrowcami na siedzenia, dywaniki welurowe, lusterko wsteczne do obserwacji dziecka na tylnym siedzeniu, haczyki w bagażniku do zawieszenia toreb z zakupami. Autko ma też klimatyzację, a pozostałe wyposażenie odpowiada wersji Dynamic. Panda Mamy również jest oferowana tylko z lakierem metalik, który wymaga dopłaty 500 zł. Dostępne są tylko dwa kolory - pomarańczowy Goa lub fioletowy Tribal.
Żródło: FAP

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe