Kolejna Thalia 2008-08-19
Wersja sedan Clio była tania, praktyczna i miała znaczek Renault. Była na tyle chętnie kupowana, że opracowano jej nową wersję.

Nowa Thalia jest oparta już na aktualnym Clio i tak samo jak poprzedniczka pochodzi z Turcji. Renault pokaże oficjalnie to auto podczas salonu samochodowego w Moskwie, bo to auto opracowano specjalnie na tzw. rynki wschodzące. Będzie sprzedawane tylko w Europie Wschodniej, w Rosji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Auto wygląda dużo nowocześniej od poprzedniczki i jest nieco większe. Jego długość to 4,26 cm. Przód jest podobny do tego z Dacii Sandero i ma charakterystyczne zachodzące na bok reflektory. Można się spodziewać, że w kabinie nie będzie bardzo ciasno, choć z ilością przestrzeni projektantom Renault trudno będzie dokonać cudu. Wszak Clio to reprezentant segmentu B. Nadal atutem Thalii pozostanie ponad 500-litrowy bagażnik.

Co ciekawe, w nowej Thalii zastosowano elementy zawieszenia Clio II. Uznano, że było wystarczająco trwałe i komfortowe. Nie bez znaczenia były tu też niższe koszty produkcji.
Żródło: Renault Polska galeria zdjęć

Linki na skróty

tel. 71 377 7444
faks. 71 377 1441
e-mail: kontakt@autoefl.pl
infolinia:
tel. 71 377 7444

Zmiana podmiotowa na umowie
EFL (przejęcie umowy)

tel. 71 354 9592

Aukcje EFL

Finansowanie

Polecamy

Nasze profile społecznościowe