Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

ARTYKUŁY

Plac Carefleet: tu czeka Twoje fabrycznie nowe, auto firmowe

Plac Carefleet: tu czeka Twoje fabrycznie nowe, auto firmowe

Szukasz nowego samochodu do swojej firmy? Być może czeka on już na Ciebie na jednym z naszych placów. Przedstawiamy zalety kolejnej oferty dla każdego rodzaju biznesu – bezpośredniego wynajmu aut fabrycznie nowych prosto od Carefleet!

 

Tego lata Carefleet rozszerza swoją dotychczasową ofertę wynajmu długoterminowego samochodów firmowych. Na nasze place w całej Polsce wprowadzamy najciekawsze, fabrycznie nowe pojazdy, które uda nam się znaleźć u autoryzowanych dealerów. Dla Ciebie to większy wybór dostępny 
w jednym miejscu, bardzo atrakcyjne warunki finansowania i możliwość szybkiego przeprowadzenia transakcji.

 

Dzięki Carefleet nie musisz już:

  • analizować całego rynku – to praca dla naszego zespołu ekspertów, którzy dostarczają auta na place,
  • poświęcać czasu na konfigurację auta u różnych dealerów - na naszych wybranych placach znajdziesz dobrze wyposażone, fabrycznie nowe samochody co najmniej kilkunastu marek 
  • czekać tygodniami lub miesiącami, aż pojazd w pożądanej wersji wyposażenia będzie dostępny – auta, które stoją u nas, są gotowe do zakupu od ręki!

 

Poznaj aktualną ofertę nowych samochodów z pomocą wygodnej wyszukiwarki dostępnej na naszej stronie. Jeśli znajdziesz interesujące Cię auto, możesz obejrzeć je na jednym z naszych placów bądź u dealera.  Wstępnie formalności możemy załatwić podczas tego samego spotkania.

Rozumiemy też, że możesz potrzebować chwili do namysłu, a jednocześnie wiemy, że Twój czas to pieniądz. Dlatego nie musisz do nas przyjeżdżać po raz drugi. Gdy się zdecydujesz, umowę możemy podpisać także w formie elektronicznej, a samochód dostarczyć pod wskazany adres.

Prezentowana oferta dostępna jest w formie wynajmu długoterminowego. 

Powrót do listy