Artykuły

Ford Ranger nowej generacji

Ford zwrócił uwagę światowego rynku pick-upów, prezentując najbardziej przemyślanego, wszechstronnego Rangera w historii modelu. W gamie silnikowej Rangera znalazły się sprawdzone i trwałe zespoły napędowe, w tym mocny turbodiesel V6 firmy Ford.

Czytaj całość

Auto-Testy Ford Explorer – amerykański samochód w Europie

Ford Explorer pojawił się na rynku w 1990 roku. Był to typowo amerykański model przeznaczony na rynek za oceanem, który w ofercie Forda został następcą modelu Bronco II.

Czytaj całość

Mustang Shelby GT500 Heritage Edition oraz Coastal Limited Edition

Ford zaprezentował właśnie nowe edycje specjalne Forda Mustanga na 2022 rok – Mustang Shelby GT500 Heritage Edition, a także Mustang Coastal Limited Edition. Przy okazji do rodziny Mustanga dołączył wyjątkowy kolor – Code Orange.

Czytaj całość

Jaguar XJC by Carlex Design

Carlex Jewel – taką nazwą sygnowane będą kolejne projekty Carlex Design, których główną cechą będzie odniesienie do klasyki motoryzacji. Motywem przewodnim będą oczywiście unikatowe wnętrza, do tego klasyczne kolory w stylu retro i najlepsze, ręcznie patynowane skóry.

Czytaj całość

Samochody z najczęściej cofanymi licznikami: dominacja niemieckich aut Premium

Podanie nieprawdziwego przebiegu to jedno z najpowszechniejszych oszustw na rynku aut używanych. jest to sposób na podniesienie ceny używanego samochodu i przekładać się może na doświadczenia nabywcy.

Czytaj całość

Nowe BMW serii 2 Active Tourer

Nowe BMW serii 2 Active Tourer wyróżnia funkcjonalne wnętrze, typowa dla BMW radość z jazdy i wyjątkowo progresywny charakter. W drugiej generacji sportowy wszechstronny samochód w segmencie kompaktowym premium prezentuje się dynamicznej i w wyrazistej stylistyce w klarownym języku stylistycznym BMW.

Czytaj całość
Infolinia
(71) 377 74 44
pn-pt: 8:00-16:00
Czat z doradcą
Porozmawiaj
online
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich
Newsletter AutoEFL

Wybrane i najciekawsze oferty co 3 miesiące


Obowiązek informacyjny
Rozwiń