Aktualności

Nowa generacja samochodu Toyoty do testowania autonomicznej jazdy na targach CES w Las Vegas

Na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas zadebiutuje TRI-P4, nowy samochód Toyoty do testowania autonomicznej jazdy, opracowany przez Toyota Research Institute.

Czytaj całość

Światowa premiera Lexusa LC Convertible Concept w Detroit

Trzy lata temu Lexus rozbudził ogromne emocje wśród fanów motoryzacji i komentatorów, prezentując na Salonie Samochodowym w Detroit spektakularny model LC coupe.

Czytaj całość

Premiera modeli Nissan LEAF 3.ZERO o większej mocy i zasięgu

Nissan potwierdził ewolucję odnoszącego sukcesy elektrycznego modelu LEAF, ogłaszając wprowadzenie na rynek dwóch nowych wersji LEAF 3.ZERO.

Czytaj całość

Nowa Toyota RAV4 debiutuje w Polsce

Toyota RAV4 5. generacji debiutuje w polskich salonach. Gama modelowa nowego RAV4 obejmuje cztery wersje wyposażenia i dwie odmiany napędowe z przeniesieniem napędu na przednią oś lub na wszystkie koła.

Czytaj całość

Nowa CUPRA Ateca – zobacz, czym jest auto jedyne w swojej klasie

CUPRA Ateca – SUV, który uosabia narodziny nowej marki – doskonale pasuje do roli wyjątkowego debiutanta. Wjeżdżające do salonów w Polsce jeszcze w bieżącym roku auto oferuje niezwykłe doznania z jazdy i stanowi unikalną ofertę dla polskiego kierowcy.

Czytaj całość

Toyota Prius z napędem AWD-i zadebiutował na targach w Los Angeles

Toyota Prius 2019 zadedebiutował na targach Los Angeles Auto Show. Zaktualizowana wersja hybrydowego liftbacka 4. generacji będzie oferowana z nowym napędem na wszystkie koła AWD-i.

Czytaj całość