Porsche 911 Dakar – światowa premiera na Los Angeles Auto Show

Na targach motoryzacyjnych w Los Angeles producent samochodów sportowych świętuje niezwykły globalny debiut: nowe Porsche 911 Dakar jest równie wygodne w terenie, jak i na autostradzie.

Czytaj całość

Supersportowe Porsche 911 o mocy 945 KM oparte na 991 GT2 RS

Pod względem dynamiki jazdy Porsche 911 obecnej generacji (992) to bez wątpienia ścisła czołówka, zwłaszcza z niedawno wprowadzonym wariantem GT3 RS. Tymczasem ci, którzy chcą maksimum osiągów, powinni sięgnąć po 911 Turbo S.

Czytaj całość

G-Power G3M Bi-TURBO czyli BMW M3 G80 o mocy do 720 KM

Aktualny model BMW M3 z generacji G80 to bez wątpienia jedna z absolutnie czołowych gwiazd BMW M. Sportowy samochód klasy średniej może pochwalić się fabryczną mocą do 510 KM i ma niespotykane w swoim segmencie właściwości jezdne.

Czytaj całość

Ford Focus ST na 19-calowych kołach Ultralight Project 3.0

Wobec braku nowej edycji Focusa RS, wersja ST ponownie przejęła rolę topowego modelu w obecnej, czwartej generacji Focusa, produkowanej od 2018 roku. Oferowany jako hatchback i kombi, sportowy samochód jest obecnie dostępny wyłącznie z 280-konnym silnikiem benzynowym, podczas gdy alternatywna 190-konna wersja wysokoprężna została wycofana z produkcji.

Czytaj całość

Publiczna prezentacja Nissana Z GT4 podczas SEMA Show

Nissan zaprezentował po raz pierwszy publicznie Nissana Z GT4, opartego na całkowicie nowym Nissanie Z, podczas targów SEMA 2022 w Las Vegas. Dodatkowe informacje o globalnym programie GT4 Nissana ujawnił również Michael Carcamo, globalny dyrektor programowy, samochody sportowe, Nissan Motor Co. Ltd.

Czytaj całość

Dodge Charger Daytona SRT Concept ujawnia drogę do elektryfikacji

Podczas targów SEMA w Las Vegas Dodge przedstawił entuzjastom wydajności wskazówki dotyczące przyszłych produktów w okresie poprzedzającym premierę pierwszego na świecie zelektryfikowanego muscle cara. W ramach ekspozycji marki Dodge zaprezentowany został Dodge Charger Daytona SRT Concept.

Czytaj całość
Infolinia
801 404 444
pn-pt: 8:00-16:00
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich
Newsletter AutoEFL

Wybrane i najciekawsze oferty co 3 miesiące


Obowiązek informacyjny
Rozwiń