Artykuły

Nowa Honda Jazz – wysokie osiągi hybrydy i zaawansowana łączność

Nowa Honda Jazz oferowana w standardzie z technologią hybrydową e:HEV zapewnia łatwość prowadzenia oraz efektywne i szybkie reakcje na działania kierowcy. Ten całkowicie nowy kompaktowy samochód oferuje najbardziej atrakcyjny pakiet rozwiązań w swoim segmencie, łącząc zwiększony komfort jazdy i intuicyjną obsługę, z bezproblemową łącznością i zdalnymi usługami dostosowanymi do codziennych potrzeb użytkowników.

Czytaj całość

Volvo XC40 Recharge T5 plug-in hybrid

W tym kwartale do Polski dotrą pierwsze egzemplarze Volvo XC40 Recharge T5 plug-in hybrid. Jest to najmniejsza hybryda ładowana z gniazdka ofercie Volvo. Do jego napędu posłużył silnik benzynowy o mocy 180 KM wspomagany przez elektryczny układ napędowy o mocy 82 KM. XC40 będzie dostępne w Polsce w cenie od 215 500 zł. Oto pozostałe informacje dotyczące tej motoryzacyjnej premiery.

Czytaj całość

Nowe Audi A3 o lepszej niż kiedykolwiek dynamice

Na salonie samochodowym w Genewie Audi świętować będzie światową premierę nowego modelu A3 Sportback. Wcześniej jednak producent samochodów segmentu premium poddaje czwartą generację tego popularnego auta wyjątkowej próbie: na należącej do archipelagu Azorów portugalskiej wyspie São Miguel, ten kompaktowy sportowy samochód poddawany jest obecnie testom mającym na celu zgromadzenie doświadczeń z dynamicznej jazdy na wymagających

Czytaj całość

Marka Alpine po raz trzeci na Międzynarodowym Festiwalu Motoryzacji w Les Invalides

W 2015 roku marka Alpine wybrała Międzynarodowy Festiwal Motoryzacji (FAI) na miejsce prezentacji samochodu Alpine Vision Gran Turismo. W styczniu 2018 roku Alpine A110 otrzymało tytuł najpiękniejszego samochodu roku 2017. W 2020 roku Alpine zaprezentowała na Festiwalu FAI swoje historyczne modele obok obecnej oferty i samochodów koncepcyjnych, by pokazać historię marki, która jest niewyczerpanym źródłem

Czytaj całość

N-Tec – prestiżowa wersja specjalna modeli Micra, Qashqai i X-Trail

Nissan rozpoczyna nową dekadę w dobrym stylu, wprowadzając specjalną edycję swoich najpopularniejszych modeli Micra, Qashqai i X-Trail. Atutem nowej wersji jest wyposażenie z zakresu technologii oraz jeszcze atrakcyjniejsza stylistyka.

Czytaj całość

Elektryczne Samochody Z Zagranicy Bez Akcyzy | AutoEFL

Od kiedy obowiązują przepisy ➢ Jakich typów samochodów dotyczy zwolnienie z akcyzy ➢ Jakie jeszcze zmiany wprowadziły nowe przepisy? Sprawdź koniecznie!

Czytaj całość