MANHART MH4 600 o mocy 635 KM na bazie BMW M4 G82

Manhart Performance przedstawia swoją konwersję BMW M4 G82. Pod maską dyskretnego wizualnie MH4 600 kryje się 635 KM mocy i 780 Nm momentu obrotowego.

Czytaj całość

Żelazne Damy na pokładzie Huracana GT3 EVO2

Kobiety napędzane marzeniami: oto zespół Iron Dames za kierownicą Lamborghini Huracan GT3 EVO2 o numerze #83, zabarwionego na gorący róż, tak jak ich kombinezony wyścigowe, które wyróżniają się w padoku w ich misji “Race to inspire”.

Czytaj całość

G-Power G8M Hurricane RR to 900 KM w niepozornym BMW M8 Gran Coupe

Od prawie czterech dekad marka G-POWER dostarcza niezmiennie doskonałe ulepszenia osiągów, które katapultują potężne topowe modele i samochody sportowe niemieckich producentów premium w nieznane sfery mocy.

Czytaj całość

Ford przedstawia nową wersję Pumy ST ze skrzynią Powershift

Nowa Puma ST to bezpośrednie reakcje i typowa dla Ford Performance dynamika prowadzenia, która trafia do większej grupy klientów wybierających SUV-y. Wszystko za sprawą przedstawionego dziś przez Forda nowego modelu Puma ST ze skrzynią Powershift i wprowadzonego wraz z nią najsilniejszego wariantu nagradzanej wielokrotnie jednostki napędowej 1.0 EcoBoost.

Czytaj całość

Maserati powraca do rywalizacji z nowym GT2

Maserati wraca do gry. Powrót Trójzębu do świata wyścigów ucieleśnia nowy wyczynowy samochód GT2, który zaliczył właśnie swój torowy debiut na Autodromo Varano de Melegari.Występ na torze w Parmie stanowi zapowiedź serii wydarzeń poprzedzających pierwszy oficjalny start maszyny, który nastąpi pod koniec czerwca w Belgii – w 24-godzinnym maratonie na Spa.

Czytaj całość

Światowa premiera TECHART na targach w Bangkoku

TECHART, wiodąca marka zajmująca się udoskonalaniem samochodów Porsche, zaprezentuje 17 marca nowy, zbudowany na zamówienie supersamochód sportowy. Oprócz debiutu nowego wyczynowego modelu TECHART na Bangkok International Motor Show 2023, w programie wystawy znajdą się również pierwsze TECHART GTstreet R w Tajlandii oraz indywidualizację TECHART dla Porsche 911 Carrera GTS, 911 Carrera 4S i Cayenne.

Czytaj całość
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich
Newsletter AutoEFL

Wybrane i najciekawsze oferty co 3 miesiące


Obowiązek informacyjny
Rozwiń