Artykuły

Nowa Toyota GR Yaris 2020

Toyota GR Yaris zaprezentowana na Tokyo Auto Salon 2020 to drugi globalny model GR Toyoty po GR Suprze. Samochód ma trzycylindrowy, turbodoładowany silnik o mocy 261 KM, wyjątkowy napęd na cztery koła GR-FOUR, lekką konstrukcję nadwozia, która gwarantuje korzystny stosunek mocy do masy i specjalnie zaprojektowane zawieszenie, by dać kierowcy niesamowitą radość z jazdy.

Czytaj całość

Elektryczne Samochody Z Zagranicy Bez Akcyzy | AutoEFL

Od kiedy obowiązują przepisy ➢ Jakich typów samochodów dotyczy zwolnienie z akcyzy ➢ Jakie jeszcze zmiany wprowadziły nowe przepisy? Sprawdź koniecznie!

Czytaj całość

FCA na Targach CES 2020

Podczas tegorocznej edycji CES w Las Vegas, FCA prezentuje swoje najnowsze technologie związane z elektryfikacją, User Experience (UX) i łącznością Uconnect w formie wizualnej i fizycznej wystawy, oddając hołd historii i tradycji innowacyjności firmy.

Czytaj całość

Nowe MINI Cabrio Sidewalk

Edycja specjalna czteroosobowego kabrioletu w ekskluzywnej stylistyce, z wyposażeniem zapewniającym indywidualność i spontaniczną frajdę w ruchu miejskim. Wejście na rynek w marcu 2020 r.

Czytaj całość

Fiat 500 i Fiat Panda Hybrid – napęd hybrydowy według Fiata

Fiat 500 i Fiat Panda, niekwestionowani liderzy wśród miejskich samochodów, będą pierwszymi modelami FCA w tym segmencie, w których zastosuje się nową technologię hybrydową.

Czytaj całość

Nowa Honda Civic Sport Line

Honda wprowadza do gamy modelu Civic 2020 nową wersję Sport Line, która oferuje elementy stylizacji nadwozia nawiązujące do modelu Civic Type R.

Czytaj całość