Auto-Testy Nowy Opel Mokka i Mokka-e

We wrześniu 2020 roku premierę miała nowa Mokka. Była to bardzo ważna prezentacja dla marki Opel, bo nowa Mokka zapowiada wiele ważnych zmian. Nowa stylistyka zewnętrzna – Opel Vizor oraz deska rozdzielcza Pure Panel. Jest to również pierwszy model, który od początku sprzedaży będzie dostępny w wersji całkowicie elektrycznej Mokka-e.

        

Nowy Opel Mokka

Cena nowej Mokki ma zaczynać się od 79 990 zł. W tej cenie dostępna będzie podstawowa wersja wyposażenia, w której znajdziemy manualną klimatyzację oraz system audio z możliwością podłączenia telefonu przez bluetooth. Decydując się na wersję elektryczną wydatek, jaki będziemy musieli ponieść będzie na poziomie 139 900zł. Jednak, co to może oznaczać dla przyszłych użytkowników? Udało mi się na chwilę przejechać Mokką elektryczną. Zapraszam na pierwsze wrażenia.

Nie jestem w stanie sobie wyobrazić innego koloru elektrycznej Mokki niż zielony. Dodatkowo czarna maska wraz z Opel Vizor prezentuje się fenomenalnie. Nawet nie ma co porównywać z poprzednią odsłoną tego modelu.