C-HR 2022 z zaawansowanym systemem Toyota Smart Connect

Toyota C-HR z rocznika 2022 otrzymuje system multimedialny nowej generacji Toyota Smart Connect z łącznością internetową, nowy lakier Deep Amethyst, który dla wersji GR Sport jest dostępny w dwukolorowej kompozycji z czarnym dachem, oraz zaktualizowaną wersję Style.

        

Toyota C-HR 2022

System multimedialny Toyota Smart Connect

Toyota C-HR 2022 zyskuje nowy zaawansowany system multimedialny Toyota Smart Connect z funkcjami łączności internetowej. System ten, dostępny w wersjach Style, Executive i GR Sport, dzięki większej mocy obliczeniowej działa szybciej i bardziej intuicyjnie.

Obsługiwany za pomocą 8-calowego ekranu dotykowego w rozdzielczości HD na konsoli centralnej, system Toyota Smart Connect zapewnia natychmiastowy dostęp do wielu inteligentnych usług łączności, w tym do nawigacji z usługami w chmurze, dzięki którym błyskawicznie przekazuje informacje o zdarzeniach drogowych. Nowy moduł DCM (Data Communication Module) zapewnia samochodowi niezależny dostęp do internetu, który należy do standardowego wyposażenia bez żadnych dodatkowych kosztów za transmisję danych przez pierwsze cztery lata. Dzięki temu nie trzeba zużywać pakietu danych w telefonie, aby korzystać z aplikacji i inteligentnych usług internetowych. Kierowca może również skorzystać z nowego agenta głosowego, który rozpoznaje naturalne, konwersacyjne polecenia do obsługi multimediów i nawigacji.