Ceny nowego Volkswagena Amaroka 2023

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze przedstawiła ceny Nowego Amaroka, który w salonach sprzedaży pojawi się już w czerwcu.

Cena wersji Style wynosi 229 000 zł netto, wersji PanAmericana 249 000 zł netto, a wersji Aventura 269 000 zł netto. Już teraz w salonach dealerskich Volkswagen Samochody Dostawcze można składać zamówienia na nowy model.

     

Nowy Volkswagen Amarok 2023

   „Najnowszego pickupa marki Volkswagen Samochody Dostawcze charakteryzują moc silnika 3.0 V6 TDI, nowoczesna technologia i funkcjonalność. Nowy Amarok to odpowiedź marki Volkswagen Samochody Dostawcze na oczekiwania najbardziej wymagających klientów poszukujących pick up’a o wysokim komforcie i poziomie bezpieczeństwa, a jednocześnie możliwości wykorzystania samochodu w najtrudniejszych warunkach.”

   “Nowy Amarok jest idealnym połączeniem samochodu wykorzystywanego do pracy i auta klasy premium. Potwierdzeniem tego jest 5 gwiazdek w testach Euro NCAP” – mówi Patryk Grzeczka, dyrektor marketingu marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Nowy Volkswagen Amarok wyposażony jest w silnik wysokoprężny 3.0 V6 TDI o mocy 240 KM i momencie obrotowym 600 Nm oraz w nowoczesną automatyczną skrzynią biegów o 10 przełożeniach. Posiada również nowy napęd na cztery koła 4MOTION z czterema trybami do wyboru, dzięki czemu stał się jeszcze bardziej wszechstronny. W Polsce Nowy Amarok dostępny będzie dla klientów w trzech z góry zdefiniowanych wersjach: Style w kolorze czarnym, PanAmericana w kolorze czerwonym i Aventura w kolorze niebieskim.