Chrysler Pacifica Road Tripper – edycja specjalna 2023

Jako pierwsza firma, która wprowadziła minivana, Chrysler pomaga rodzinom łączyć się i tworzyć wspomnienia w drodze od ponad 40 lat i sześciu generacji pojazdu. Aby uczcić długą historię łączenia rodzin, a także status Chryslera Pacifica jako najlepszego w klasie minivana do podróży drogowych, producent już pod koniec zeszłego roku ogłosił nowy model Pacifica w specjalnej wersji Road Tripper.

     

2023 Chrysler Pacifica Road Tripper

Chrysler Pacifica Road Tripper z 2023 roku wzbogaca się o unikalne wyposażenie i funkcje, które opierają się na solidnych podstawach modelu Pacifica jako najlepszego pojazdu do podróżowania z całą rodziną. Chrysler Pacifica zapewnia ponad 115 standardowych i opcjonalnych elementów bezpieczeństwa i ochrony, co jest najlepszym wynikiem w tej klasie.

Do tego do dyspozycji otrzymujemy standardowy system infotainment Uconnect 5 z 10,1-calowym ekranem dotykowym, system siedzeń i przechowywania Stow ‘n Go, Apple CarPlay/Android Auto i dostępny Uconnect Theater z Amazon Fire TV. Chrysler Pacifica jest również najzdolniejszym minivanem z dostępnym napędem na wszystkie koła (AWD) dla modeli z silnikiem benzynowym.

Nazwa Road Tripper ma również wyjątkową historię powstania, ponieważ swego czasu Chrysler zaangażował się w proces nazwania tej wersji pojazdu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Road Tripper zdobył najwięcej głosów na liście nazw pojazdów proponowanych w ankiecie Chryslera opublikowanej m.in na Instagramie i Twitterze. Fani Chryslera pozytywnie zareagowali w sieci na zdjęcia rodzin korzystających z modelu Pacifica podczas pełnych przygód wypraw do ulubionych miejsc.

   “Chrysler od dziesięcioleci pomaga rodzinom zebrać się i uciec gdzieś za miasto, a Chrysler Pacifica Road Tripper celebruje rolę naszego minivana jako idealnego pojazdu do tworzenia niezapomnianych rodzinnych chwil na drodze.”

“Pacifica jest ostatecznym rozwiązaniem “Van Life for Real Life” i ułatwia życie dzięki innowacyjnym funkcjom high-tech, nagradzanemu komfortowi wnętrza i technologii bezpieczeństwa – powiedział Chris Feuell, dyrektor generalny marki Chrysler – Stellantis.

“Pacifica Road Tripper oferuje wyjątkowy pakiet pozwalający wyruszyć na autostrady i drogi szybkiego ruchu z bliskimi. Aby uczynić Road Tripper jeszcze bardziej wyjątkowym, został on stworzony z naszymi lojalnymi zwolennikami na mediach społecznościowych, co pokazuje zaangażowanie marki Chrysler we współpracę z klientami w przyszłości.”

Cechy charakterystyczne wersji Road Tripper

Chrysler Pacifica Road Tripper ma swój własny profil zewnętrzny, zaczynający się od nowej grafiki Road Tripper w kolorze szarym (Luster Gray) z pomarańczowym obrysem (Brilliant Orange), umieszczonej na przednich drzwiach kierowcy i pasażera.