Czy jazda supersamochodem po torze wyścigowym jest dla każdego? TAK! Tylko z go-racing.pl

Po naszych rodzimych drogach jeżdżą miliony samochodów osobowych. Ich kierowcy to zarówno osoby, które chcą się komfortowo przemieszczać z punktu A do punktu B, jak i również prawdziwi pasjonaci motoryzacji. Jednym z ciekawszych prezentów dla zapalonego fana wyścigów będzie możliwość przetestowania supersamochodu i swoich umiejętności za kierownicą na prawdziwym torze. Wreszcie możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy i zasiadając za kierownicą jednego z najszybszych samochodów, wyruszyć na tor, by dołączyć do grona nielicznych, którzy prowadzili tego typu pojazdy.

Czy jazda po torze jest dla każdego?

Jeżeli masz skończone 18 lat i ważne prawo jazdy, to oczywiście jest to zabawa dla ciebie. Instruktorzy są profesjonalni i niezależnie od stopnia twojego zaawansowania w prowadzeniu szybkich aut pomogą Ci wyciągnąć z przejażdżki jak najwięcej frajdy. Pamiętaj, że supersamochody znacznie różnią się od auta, którym jeździsz na co dzień. Podstawą jest więc odpowiednia pozycja za kierownicą. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o siedzenie, ale także o pozycję dłoni. Ma ona szczególne znaczenie na torze, bo dzięki ustawieniu na godzinie 3 i 9 będziesz mógł całkowicie obrócić kierownicę, co znacznie ułatwia manewrowanie. Przed samą jazdą dobrze jest zwizualizować sobie tor i rozpoznać jego newralgiczne punkty. Po wykonaniu tych czynności zostają nam same przyjemne sprawy, czyli zapoznanie się z autem i oddanie się w całości adrenalinie na torze.

Dostępne supersamochody

Już sama jazda po torze wyścigowym jest niezwykle ekscytująca, a gdy dołożymy do tego możliwość przetestowania jednego z supersamochodów, to staję się to prawdziwą gratką i niezapomnianym przeżyciem dla każdego pasjonata. Flota aut wyścigowych jest na tyle bogata, że bez problemu znajdziesz auto idealne dla siebie i swoich potrzeb. Jedne z najbardziej popularnych to Nissan GT-R, Lamborghini Gallardo, Ferrari F430 czy też Audi R8. Mimo, że każdy z tych samochodów jest piekielnie szybki, to wszystkie się od siebie różnią. Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, które z nich chcesz bliżej poznać i przejechać się nim po nitce toru. Oczywiście wymienione wcześniej auta to nie wszystkie oferowane modele. Na https://go-racing.pl możesz wypożyczyć także takie perełki jak: Aston Martin DB9, Chevrolet Corvette C7, Dodge Viper, Porsche 911, Mitsubishi Lancer Evo i wiele, wiele więcej. Każde z tych aut zostało zaprojektowane z myślą o szybkości, precyzji i luksusie. Twoja kolej, aby dowiedzieć się, dlaczego te pojazdy zasłużył na miano supersamochodów.

Jak zorganizować przejazd po torze sportowym autem?

Jeszcze do niedawna jazda sportowym samochodem po torze była rozrywką tylko i wyłącznie dla sportowców lub milionerów. Teraz jednak jest to luksus dostępny dla każdego. Chcesz posłuchać ryku potężnych silników, poczuć adrenalinę i wciskanie w fotel podczas gwałtownego przyspieszania? Już teraz wejdź na stronę https://go-racing.pl i umów się na jazdę supersamochodem. Nie musisz tracić czasu i układać sobie grafiku specjalnie pod jazdę, ponieważ to Ty wybierasz, na którym torze chcesz spełnić swoje motoryzacyjne marzenie. Dostępnych jest ich naprawdę wiele i są rozsiane po całej Polsce, tak więc z pewnością znajdziesz ciekawą nitkę blisko swojego miejsca zamieszkania. Jedyne co Cię dzieli od ekscytującej przygody, to wybór samochodu i toru. Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretny pojazd, porównaj dwa lub większą liczbę aut w pakiecie. Już teraz sprawdź, które auto poradzi sobie z torem najlepiej.

Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich