Dacia Duster Extreme – seria limitowana o niepowtarzalnym wyglądzie

Dacia rozpoczyna rok mocnym akcentem i wprowadza serię limitowaną Duster Extreme. Duster Extreme, opracowany na podstawie wersji Prestige, wyróżnia się unikatowym designem i bogatym wyposażeniem.

        

Dacia Duster Extreme – seria limitowana w cenach typowych dla Dacii

Nadwozie Dustera Extreme przyciąga uwagę ozdobnymi pomarańczowymi wstawkami na grillu, obudowach lusterek bocznych, relingach dachowych i klapie bagażnika. Nowa seria ma również 17” felgi aluminiowe w kolorze czarnym.

We wnętrzu Dustera Extreme zobaczymy specjalną tapicerkę z tkaniny łączonej ze skórą ekologiczną z pomarańczowymi przeszyciami, pomarańczowe wstawki na nawiewach, środkowym podłokietniku, uchwytach drzwi i listwie ozdobnej przy środkowej konsoli.

Poza wyposażeniem typowym dla wersji Prestige (automatyczna klimatyzacja, Media Nav 8’’, podłokietnik centralny…), Duster Extreme został wyposażony również w kartę Keyless Entry, dwa gniazda USB przeznaczone dla pasażerów siedzących na tylnych miejscach oraz kamerę multiview.

Cena i dostępność

Duster Extreme jest dostępny w Polsce w unikatowym kolorze Szary Urban w cenie od 75 700 PLN z silnikiem dwupaliwowym TCe 100 LPG. Zamówienia na nową serię limitowaną można już składać w salonach.