Debiut Mitsubishi Space Star 2020 w polskich salonach

W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów debiutuje właśnie nowe Mitsubishi Space Star 2020. Duże zmiany stylistyczne zgodne z nową strategią designu „Dynamic Shield” objęły cały przód samochodu do przedniej szyby (maska, wloty powietrza, zderzak, atrapa chłodnicy).

Mitsubishi Space Star 2020

Do kluczowych zalet nowego modelu Mitsubishi Space Star 2020 należy niska masa własna w połączeniu z dynamicznymi benzynowymi silnikami, które zapewniają dobre osiągi przy bardzo niskim zużyciu paliwa na poziomie 5 l./100 km. Nieoferowana przez konkurencję w tym segmencie bezstopniowa, automatyczna skrzynia biegów sprawia, że Mitsubishi Space Star jeszcze lepiej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Niewielkie wymiary zewnętrzne oraz promień skrętu wynoszący zaledwie 4,6 metra ułatwiają parkowanie. Całości dopełnia szeroka, 5-letnia gwarancja z assistance oraz bardzo korzystna cena, która startuje od 40 990 zł.

Odpowiedź na obecne zapotrzebowanie klientów

Regulacje unijne, związane ze zmniejszaniem emisji CO2, mocno zawężyły gamę miejskich samochodów oferowanych w Polsce i Europie. Jednocześnie rośnie popyt na auta miejskie z niskimi kosztami utrzymania i indywidualny transport. Przewiduje się, że to właśnie segment aut miejskich w najbliższych miesiącach będzie notował najwyższe wzrosty sprzedaży. Nowe Mitsubishi Space Star jest zatem znakomitą propozycją dla klientów z segmentu B, którzy szukają auta bez zbędnego wyposażenia w prostych specyfikacjach oraz segmentu A, którzy dopłacając niewiele, staną się posiadaczem większego, bardziej komfortowego i praktycznego pojazdu. Cennik modelu Space Star zaczyna się od 40 990 zł, co sprawia, że auto jest tańsze nawet o 10 000 zł niż konkurencja oferując radio i klimatyzację, 5 lat gwarancji, dynamiczny silnik, niskie zużycie paliwa, łatwe parkowanie i ilość miejsca potrzebną na codzienne dojazdy do pracy, szkoły czy sklepu. Nowy model idealnie wpisuje się w czasy racjonalizacji budżetów i wydatków. W odróżnieniu od wielu modeli konkurencji oferta obejmuje dużą liczbę konfiguracji oraz kombinacji jednostek napędowych z manualną i automatyczną przekładnią CVT. To właśnie dostępność CVT w różnych wersjach daje przewagę nad konkurencją, która oferuje to udogodnienie jedynie w najwyższych opcjach wyposażenia. Nowy model Mitsubishi Space Star 2020, atrakcyjne ceny i wersje CVT przyczynią się do wzrostu sprzedaży i zainteresowania marką spod znaku Trzech Diamentów.