Dwa nowe koncepcyjne modele RAM na SEMA 2022

W 2009 roku marka Ram Truck została wprowadzona jako samodzielny oddział, skupiający się na spełnianiu wymagań nabywców samochodów ciężarowych i dostarczaniu pojazdów o wzorcowej jakości. Na tegorocznych targach SEMA 2022 w Las Vegas marka zaprezentowała dwa nowe, przyciągające uwagę samochody koncepcyjne, wyposażone w szereg innowacyjnych części i akcesoriów Mopar przeznaczonych dla aktywnych klientów.

Ram 1500 TRX Gold Shot Concept

Przyciągający uwagę odwiedzających koncept Ram 1500 TRX Gold Shot przekształca drapieżnika ze świata ciężarówek produkcyjnych w niestandardowy, wyczynowy transporter na zabawki dla entuzjastów motocrossu.

Zbudowany na bazie 702-konnego Rama 1500 TRX koncept, w kombinacji kolorystycznej Satin Bitter Yellow/Satin Black zawiera masywną grafikę boczną TRX i zapewnia sprawdzone możliwości osiągania dużych prędkości oraz wytrzymałość, która pozwala na dotarcie na szlaki off-roadowe w rekordowym czasie.

Auto zostało wyposażone w zaprojektowane na zamówienie koła Black Rhino o wymiarach 18 na 9,5 cala, uzupełnione 37-calowymi oponami BFGoodrich. Łatwy dostęp do przewożonych dwóch motocykli zapewnia stopień Mopar, który obniża się dla ułatwienia dostępu, a po delikatnym pchnięciu chowa się do pozycji transportowej.