Ekskluzywne i sportowe BMW X2 Edition GoldPlay

Nowa edycja specjalna kompaktowego Sports Activity Coupe łączy wyraźnie dynamiczny wygląd z ekstrawertycznymi akcentami zewnętrznymi i wnętrzem zaprojektowanym z myślą o maksymalnej radości z jazdy. Od marca 2022 r. pojazdy tej edycji będą dostępne jako hybryda plug-in BMW X2 xDrive25e, jako topowy sportowy samochód BMW X2 M35i oraz w połączeniu z wszystkimi innymi wariantami silnikowymi.

        

Nowe BMW X2 Edition GoldPlay

Niepowtarzalna stylistyka, której atletyczna charyzma autentycznie wskazuje na sportowe właściwości jezdne, czyni BMW X2 atrakcyjnym wyjątkiem w segmencie kompaktowym premium. To Sports Activity Coupé (SAC) łączy indywidualny styl życia z nowoczesną funkcjonalnością i typową dla BMW radością z jazdy. Dzięki wyrazistemu przodowi, płynnym liniom bocznym i dwóm plakietkom BMW na słupkach C, nawiązującym do klasycznych modeli coupé marki, wyróżnia się nawet w rodzinie modeli BMW X. Począwszy od marca 2022 roku, szczególnie ekstrawertyczny wygląd w ruchu miejskim i nie tylko oferuje nowe BMW X2 Edition GoldPlay. Nowa edycja specjalna podkreśla indywidualny charakter BMW X2, łącząc w sobie takie elementy wyposażenia jak błyszczące elementy M Shadow Line o rozszerzonym zakresie, projekcja logo X2 z lusterka zewnętrznego po stronie kierowcy czy opcjonalne diodowe reflektory adaptacyjne z czterosegmentowymi matrycowymi światłami drogowymi, światłami zakrętowymi i adaptacyjnym sterowaniem światłami z ekskluzywnymi detalami zewnętrznymi i specyficznym dla tej edycji wyposażeniem wnętrza, którego cechy wspierają intensywne wrażenia z jazdy.

Nowe BMW X2 Edition GoldPlay oferowane jest w połączeniu ze wszystkimi wariantami napędu dostępnymi w tym kompaktowym SAC. Należy do nich także hybryda plug-in BMW X2 xDrive25e oraz wybitnie sportowe BMW X2 M35i.

Stylowa ekstrawagancja z akcentami w kolorze złotym galwanicznym

Nowe BMW X2 Edition GoldPlay łączy swoje ekskluzywne cechy zewnętrzne i wewnętrzne ze stylistyką i wyposażeniem pakietu sportowego M. Sportowy układ jezdny M z zawieszeniem obniżonym o 10 milimetrów oraz sportowy układ kierowniczy M optymalizują potencjał dynamiki jazdy tego kompaktowego SAC. Dodatkowo duży, trzyczęściowy dolny wlot powietrza w pasie przednim, przedni i tylny zderzak ze wstawkami w kolorze Dark Shadow, nakładki nadkoli, poszycia progów i panele nad progami w kolorze karoserii, a także błyszczące elementy M Shadow Line i pakiet aerodynamiczny M nadają mu potężny wygląd. Oprócz obramowań szyb bocznych i listew szybowych, maskownic na słupkach B i obramowań maskownic na słupkach C, ramek lusterek, trójkątów i nóżek lusterek w samochodach Edition również końcówki rur wydechowych oraz pierścień plakietki BMW na klapie tylnej wykończone są w błyszczącym kolorze czarnym.