Ferrari 458 Italia – wersja spersonalizowana przez Carlex Design

Carlex Design to producent znany z tworzenia spersonalizowanych i luksusowych wnętrz samochodowych, a jego najnowsze dzieło nie jest wyjątkiem. Poniżej przedstawiamy kilka fotografii przedstawiających najnowsze dzieło tej doświadczonej i uznanej firmy.

     

Ferrari 458 Italia – konwersja wykonana przez Carlex Design

Wnętrze Ferrari 458 Italia, wykonane z żółtej i czarnej skóry z zanikającą perforacją na siedzeniach, to oszałamiające arcydzieło. Kontrast dwóch kolorów tworzy wizualną ucztę, przypominającą piękny zachód słońca, a zanikająca perforacja dodaje dodatkowego wymiaru wyrafinowania i elegancji.

Żółto-czarna skóra wnętrza Ferrari jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również funkcjonalna. Czarna skóra zapewnia trwałość, a żółta dodaje energii. Perforacja na siedzeniach umożliwia wentylację lub chłodzenie, co gwarantuje kierowcy i pasażerom wygodną jazdę na długich dystansach.

Dbałość o detale i rzemieślnicza jakość są widoczne w każdym szwie i wykończeniu – wnętrze Ferrari jest jedyne w swoim rodzaju. Kierownica Ferrari, tapicerowana żółtą i czarną skórą, to doskonałe uzupełnienie oszałamiającego wnętrza.

Połączenie dwóch kolorów daje wyraźny kontrast wizualny, a dzięki zastosowaniu skóry prowadzenie pojazdu jest niezwykle komfortowe.