Ford Ranger nowej generacji

Ford zwrócił uwagę światowego rynku pick-upów, prezentując najbardziej przemyślanego, wszechstronnego Rangera w historii modelu. W gamie silnikowej Rangera znalazły się sprawdzone i trwałe zespoły napędowe, w tym mocny turbodiesel V6 firmy Ford.

       

Nowy Ford Ranger 2022

Wieloletnie doświadczenie Forda jako producenta samochodów ciężarowych i dogłębne zrozumienie potrzeb klientów oraz współpraca z posiadaczami Fordów na całym świecie, pozwoliły stworzyć pojazd i poziom satysfakcji użytkowania, na których właściciele nowej generacji Rangera mogą polegać w pracy, życiu rodzinnym i podczas wyjazdów rekreacyjnych.


   – Dzięki Rangerowi od dziesięcioleci mamy dużą samochodową rodzinę – powiedział Jim Farley, prezes i dyrektor generalny Ford Motor Company. – Ten samochód ciężarowy zawsze był zaufanym partnerem właścicieli małych firm, rolników, rodzin, poszukiwaczy przygód, flot i wielu innych grup na ponad 180 rynkach na całym świecie. A wraz z nowym Rangerem nadszedł nasz moment, aby to spełnić. Dostarczyć nie tylko produkt, który pokochają nasi klienci, ale również stałą satysfakcję, która pomoże nam zbudować silne i trwałe relacje z odbiorcami. To samochód ciężarowy średniej wielkości, który ludzie będą chcieli mieć i który będą cenić – dodał Jim Farley.

Listy zapisów na Rangera nowej generacji zostaną otwarte w Europie pod koniec 2022 roku, a dostawa do klientów nastąpi na początku 2023 roku. Ranger obecnej generacji jest liderem segmentu pick-upów w Europie i niedawno, we wrześniu, ustanowił nowy rekord sprzedaży – 45 539 sztuk, z udziałem w rynku wynoszącym 39,9 procent, za okres roku do roku.