Ford Ranger Splash powraca! Klasyka lat 90-tych w nowej odsłonie

Fani Forda Rangera, Splash powraca! Uwielbiany na rynku amerykańskim pakiet stylistyczny z lat 90-tych powraca do oferty Forda w gamie modelowej na rok 2022.

        

Ford Ranger Splash 2022

   „Użytkownicy Rangera uwielbiają personalizować swoje auta – ponad 80% modyfikuje Rangera za pomocą pakietu stylistycznego – a dzięki pakietowi Splash dajemy im coś wyjątkowego” – powiedział Chad Callandar, kierownik ds. marketingu Ford Ranger. „Co kilka miesięcy zamierzamy wprowadzać kolejny kolor nadwozia dla Rangera, który będzie oferowany tylko raz i w bardzo ograniczonej ilości egzemplarzy”.

        

Splash będzie dostępny w dwóch odmianach

Pakiet Splash będzie oferowany przez cały rok modelowy i będzie zawierał pomarańczową i czarną grafikę nadwozia oraz specjalne 18-calowe, 12-ramienne felgi wykończone w matowej czerni. Ranger Splash będzie zawierał pomarańczowe akcenty grilla, a także błyszczące czarne akcenty na grillu, zderzakach, nakładkach lusterek wstecznych, listwach nadkoli i wlotach powietrza w błotnikach.

We wnętrzu znajdziemy wyjątkowe fotele z pomarańczowymi kontrastowymi szwami i unikalnym ziarnem karbonu – obszytymi skórą w wersjach Lariat. Kontrastujące pomarańczowe szwy pojawiają się również na kierownicy, dźwigni zmiany biegów i osłonie hamulca postojowego. Modele Lariat mają pomarańczowe przeszycia na przednich i tylnych podłokietnikach oraz na desce rozdzielczej.