Ford S-MAX – Pojemny, funkcjonalny, oszczędny i dynamiczny

Czy można połączyć wszystkie cechy wspomniane w tytule w jednym aucie? Okazuje się, że można, a to wszystko w hybrydowej odmianie Forda S-MAX, który jeszcze nigdy nie był tak oszczędny, dynamiczny i dostępny w zelektryfikowanej wersji. W czym tkwi fenomen tego auta i dlaczego to idealny wybór dla nowoczesnej, dynamicznej rodziny?

        

Nowy Ford S-MAX Hybrid

   • Niezwykle oszczędny napęd hybrydowy, który może być świetną alternatywą dla silników wysokoprężnych.
   • Dynamika i oszczędność w trasie oraz lokalna jazda bezemisyjna na silniku elektrycznym w mieście to idealne połączenie zalet jednostki konwencjonalnej z elektryfikacją.
   • Mnóstwo praktycznych rozwiązań i ogrom przestrzeni nawet dla siedmioosobowej rodziny.

        

Zelektryfikowany napęd bez ograniczeń

Jeśli ktoś interesuje się nowymi napędami zelektryfikowanymi, ale żywi pewne obawy związane z użytkowaniem całkowicie elektrycznych pojazdów, może sięgnąć po hybrydę FHEV, która zapewnia oszczędne i bardziej przyjazne środowisku podróżowanie, potrafi także dostarczyć namiastkę wrażeń z jazdy samochodem elektrycznym, ale z drugiej strony nie ogranicza użytkownika zasięgiem i koniecznością ładowania. Jeśli zalety hybrydy połączy się z walorami dużego auta rodzinnego, wynikiem będzie uniwersalny, dynamiczny i bardzo oszczędny samochód zarówno do jazdy po mieście, jak również dalekich podróży z całą rodziną i bagażem.