Hyundai prezentuje nowego Santa Fe

Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia i filmy nowego Santa Fe. Nowa wersja flagowego SUV-a Hyundai oferuje szereg ulepszeń oraz nowe układy napędowe – hybrydowy i hybrydowy plug-in. Ponadto będzie to pierwszy pojazd marki Hyundai oferowany w Europie wykorzystujący całkowicie nową platformę trzeciej generacji, która wpływa na poprawę wydajności, właściwości jezdnych i bezpieczeństwa.

        

Nowy Hyundai Santa Fe 2020

Nowy Santa Fe to najdłużej obecny na rynku SUV marki Hyundai. Pojawił się na rynku 20 lat temu, a w Europie sprzedawany jest od 2001 roku. Ten SUV segmentu D został doceniony za komfort, przestronność, kompleksowe wyposażenie standardowe oraz funkcjonalny design kabiny. Seria najnowszych zmian sprawia, że nowy Santa Fe jest jeszcze lepszym wyborem dla Klientów. Oprócz dostępnych po raz pierwszy układów napędowych, hybrydowego i hybrydowego typu plug-in, nowy Santa Fe otrzymał odważny i charakterystyczny design, a także został wyposażony w szereg nowych technologii i systemów bezpieczeństwa.

„Nowy Santa Fe został zmodernizowany o funkcje premium i atrakcyjny design. Odważne linie, które rozciągają się z jednej strony na drugą i od przodu do tyłu, nadają Santa Fe mocny, ale wyrafinowany wygląd, którego oczekują Klienci SUV-ów. Poza tym dodaliśmy wiele udogodnień i elementów wyposażenia, aby stworzyć prawdziwie rodzinnego SUV-a, który przyniesie przyjemność z jazdy.” – powiedział SangYup Lee, Wiceprezes wykonawczy i Dyrektor Globalny Centrum Projektowego Hyundai.

„Dzięki szeregowi nowych funkcji nowy Santa Fe jest prawdziwym samochodem premium. Po raz kolejny pokazuje to, że słuchamy naszych Klientów i stale dostarczamy najnowsze rozwiązania, które spełnią ich potrzeby. Dotyczy to również oferty układów napędowych. Wraz z wprowadzeniem nowego Santa Fe, SUV-y Hyundai będą dostępne z układami zelektryfikowanymi, od rozwiązań hybrydowych po ogniwa paliwowe.” – powiedział Andreas-Christoph Hofmann, Wiceprezes ds. Marketingu i Produktu Hyundai Motor Europe.