Hyundai prezentuje nowy model Sonata oraz nowy model ix25

Hyundai (BHMC) zaprezentował zupełnie nowe modele Sonata oraz ix25 podczas Auto Shanghai 2019. Nowe modele wpisują się w wizję nowej ery inteligentnej technologii mobilności przyszłości marki Hyundai oraz oddają nową filozofię projektowania nazwaną Sensuous Sportiness.

Nowy model Hyundai Sonata

Nowy model Hyundai Sonata to stylowy sedan w stylu coupe oferujący najnowsze technologie bezpieczeństwa, łączności i komfortu. Samochód został zaprojektowany według nowego języka designu Sensuous Sportiness, który wyrażają inspirowane światłem eleganckie i płynne linie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu.

Nowy kompaktowy SUV Hyundai ix25

Nowy kompaktowy SUV Hyundai ix25, znany na innych rynkach jako Hyundai Creta, wyróżnia się sportową i muskularną sylwetką. Samochód został doskonale dostosowany do chińskiego rynku i jest inspirowany tym samym językiem projektowania, co nowy Hyundai Sonata, ale w innej interpretacji. Można to zaobserwować począwszy od nadkoli samochodu, przez zwiększony prześwit charakterystyczny dla SUV-ów, po unikalny, wyróżniający układ oświetlenia.

Hyundai KONA Electric oraz ELANTRA Plug-in

Zaprezentowane w Szanghaju modele Hyundaia KONA Electric oraz ELANTRA Plug-in staną na czele ofensywy samochodów elektrycznych Hyundaia w Chinach. Kraj ten jest liderem wykorzystania alternatywnych form napędów pojazdów. Samochody KONA Electric oraz ELANTRA Plug-in stanowią ważny element strategii firmy Hyundai na rzecz czystej mobilności nie tylko w Chinach, ale również na całym świecie.

Wyrazem nowej ery mobilności przyszłości marki Hyundai były zaprezentowane technologie m. in.: studio projektowe modelu Sonata, system Connected Car 3.0 oraz pierwsza w Chinach technologia pozwalająca na otwieranie samochodu przy pomocy odczytu skanu odcisku palca. Na stoisku BHMC zaprezentowano również sportowy model Hyundai Veloster N i oczyszczający powietrze model Hyundai NEXO zasilany wodorem.

„Hyundai nieustannie pracuje nad rozwojem zaawansowanych technologii, których zadaniem jest wspieranie trzech filarów strategii mobilności przyszłości naszej marki. Hyundai koncentruje się na ciągłym przewidywaniu i dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb Klientów. Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom czystej i swobodnej mobilności oraz łączności bez ograniczeń. Jednocześnie chcemy, żeby produkowane przez nas samochody były przyjemne w prowadzeniu.” – powiedział Albert Biermann, Prezes i Szef Działu Badań i Rozwoju Hyundai Motor Group.

Infolinia
801 404 444
pn-pt: 8:00-16:00
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich