Hyundai SANTA FE z odświeżoną ofertą na rok 2022

Nowy Hyundai Santa Fe to pierwszy pojazd marki Hyundai oferowany w Europie wykorzystujący całkowicie nową platformę trzeciej generacji, która wpływa na poprawę wydajności, właściwości jezdnych i bezpieczeństwa. Nowy Santa Fe jest jeszcze lepszym wyborem dla Klientów, za sprawą licznych nowoczesnych rozwiązań wprowadzonych do modelu. Oprócz dostępnych po raz pierwszy układów napędowych, hybrydowego i hybrydowego typu plug-in, nowy Santa Fe otrzymał odważny i charakterystyczny design, a także został wyposażony w szereg nowych technologii i systemów bezpieczeństwa.

Hyundai SANTA FE 2022

Niemal rok od zainaugurowania sprzedaży na polskim rynku, oferta Hyundaia Santa Fe powiększyła się o dodatkową wersję. Klienci decydujący się na zakup modelu, oprócz wariantów 5- i 7-miejscowych mogą wybrać także wersję 6-osobową z dwoma oddzielnymi fotelami kapitańskimi w drugim rzędzie. Marka odpowiadając na potrzeby Klientów, zdecydowała się wprowadzić dodatkowy wariant, aby jeszcze bardziej umożliwić komfortowe podróżowanie Klientom i ich pasażerom.

Ceny Hyundaia Santa Fe pozostają stabilne i rozpoczynają się od 166 900 zł za wersję Smart wyposażoną w napęd hybrydowy (HEV) o mocy 230 KM. Nieznaczny wzrost ceny o 1 000 zł podyktowany był dodaniem centralnej poduszki powietrznej, hamulca pokolizyjnego (MCB) oraz dodatkowej poprawy wykończenia wnętrza dla jeszcze większego bezpieczeństwa i doznań Klientów. Wersja z napędem hybrydowym typu Plug-in (PHEV) standardowo wyposażona w napęd na cztery koła (4WD) i z najbogatszą wersją Platinum dostępna jest od 245 900 zł. Oferta Hyundaia Santa Fe dostępnego z nowym układem hybrydowym Smartstream i hybrydowym typu plug-in oraz napędem na wszystkie koła H-TRAC została wyceniona bardzo korzystnie w porównaniu do konkurencyjnych modeli oraz wypada jeszcze korzystniej w porównaniu do modeli z silnikami spalinowymi dzięki niższemu zużyciu paliwa, co przekłada się na niższy całkowity koszt użytkowania.

Dla bezpieczeństwa Klientów, Santa Fe standardowo zostało wyposażone w dużą ilość najnowszych systemów wsparcia kierowcy, w tym inteligentny tempomat z funkcją Stop&Go (SCC), asystent zapobiegania zderzeniu czołowemu z wykrywaniem pieszych i rowerzystów (FCA) z funkcją Junction Turning, asystenta utrzymywania pasa ruchu (LKA), system monitorowania poziomu uwagi kierowcy (DAW), informacje o odjechaniu poprzedającego pojazdu (LVDA), asystenta świateł drogowych (HBA), asystenta podążania na pasie ruchu (LFA) oraz system monitorowania tylnej kanapy (RSA).

Na pokładzie Santa Fe znajdują się również elementy wyposażenia jak: automatyczna klimatyzacja dwustrefowa z funkcją odparowywania szyb, czujnik deszczu, kamera cofania, przednie i tylne czujniki parkowania, felgi aluminiowe 17”, system dostępu bezkluczykowego, podgrzewana kierownica, podgrzewane fotele przednie, system multimedialny z 8” kolorowym ekranem dotykowym, cyfrowym radiem DAB i łącznością Android Auto i Apple Car Play oraz łącznością Bluetooth, komputer pokładowy z 4,2” kolorowym wyświetlaczem, a także reflektory LED.