Hyundai ujawnia więcej szczegółów i20 Nowej Generacji

Hyundai i20 Nowej Generacji zyskał eleganckie wnętrze z wysoką deską rozdzielczą i wbudowanym oświetleniem ambientowym, dającym uczucie przestronności. Jednym z najbardziej wyróżniających się elementów jest panel, skrywający nawiewy powietrza, z poziomymi liniami, ciągnącymi się przez całą szerokość kokpitu.

        

Wnętrze i20 Nowej Generacji

Możemy zobaczyć także dwa duże wyświetlacze, 10,25-calowy cyfrowy zestaw zegarów i 10,25-calowy dotykowy ekran multimediów, które tworzą cyfrowy krajobraz wokół kierowcy. Pod centralnym ekranem znalazła się podkładka do bezprzewodowego ładowania smartfonów. Doskonałą jakość dźwięku zapewni system audio Bose Premium z ośmioma głośnikami, w tym subwooferem.

Zdjęcia ukazują również przestronność i komfort Hyundaia i20 Nowej Generacji. Przestrzeń bagażowa została zwiększona o 25 litrów w porównaniu z poprzednią generacją i20, do łącznie 351 litrów. Zastosowano także sprytne rozwiązania do przechowywania półki, zasłaniającej przestrzeń bagażową, którą można schować za tylną kanapą, gdy jest nieużywana.
 Nowe zdjęcia ukazują wykończenie wnętrza Lime Green z charakterystycznymi limonkowo-zielonymi akcentami. Dostępne są również wykończenia wnętrza Black Mono w kolorze czarnym oraz dwubarwne Black-Gray, łączące czarny kolor z szarością.