Jeep Wrangler 4xe rok modelowy 2022

Zamówienia na nowego Jeepa Wranglera 4xe, rok modelowy 2022 (MY2022), można już składać w salonach Jeepa we Włoszech, Hiszpanii, Belgii, Austrii, Grecji i Serbii. W grudniu będą one stopniowo otwierane w całej Europie, w tym w Polsce.

        

Jeep Wrangler 4xe 2022

Wprowadzony na rynek zeszłego lata, nowy Jeep Wrangler 4xe plug-in hybrid jest najmocniejszym, najbardziej wydajnym, przyjaznym dla środowiska, zaawansowanym technicznie i skomunikowanym Wranglerem wprowadzonym do tej pory w Europie. Model stanowi kamień milowy w historii marki i kolejny krok w kierunku elektryfikacji całej jej gamy.
 Dzięki hybrydowemu układowi napędowemu typu plug-in, Wrangler 4xe umożliwia klientom bezemisyjną mobilność z napędem w pełni elektrycznym, czerpanie radości z wydajnej i przyjemnej jazdy po drogach i jednocześnie korzyści z ulepszonych osiągów terenowych uzyskiwanych w niemal absolutnej ciszy.

Jeep Wrangler 4xe, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród europejskich klientów już od chwili wprowadzenia na rynek, udowadnia również, że jazda terenowa może być przyjazna dla środowiska, emocje mogą być równie intensywne, a jazda na napędzie elektrycznym może nadal sprawiać dużo zadowolenia.