L200 z dwoma tytułami Pickupa Roku 2018

Mitsubishi L200 otrzymał dwie prestiżowe nagrody - przyznawany przez wiodący brytyjski magazyn Auto Express tytuł Pickup-a Roku oraz statuetkę dla Najlepszego Pickup-a Flotowego w plebiscycie Fleet Awards 2018.

Rekord 4 tytułów Pickupa Roku z rzędu

Brytyjski magazyn Auto Express po raz czwarty z rzędu przyznał tytuł „pick-up roku” modelowi Mitsubishi L200. Do tej pory żaden inny pick-up nie zdobył takiego uznania.

Mitsubishi Motors wprowadziło najnowszą generację L200 na rynek w 2015 roku, a następnie wygrało nagrodę Auto Express "Pick-up of the Year". Od tego czasu co roku otrzymuje to ważne i prestiżowe wyróżnienie. Informacje o tej bezprecedensowej czwartej nagrodzie z rzędu są prawdziwym świadectwem możliwości Mitsubishi L200 na tle konkurencji.

Ranking „Nowe Samochody” Auto Express obejmuje 25 kategorii, a dziennikarze co roku wyróżniają najlepsze samochody i wydarzenia motoryzacyjne, publikując listę zwycięzców w danej kategorii. Auto Express jest wiodącym brytyjskim tytułem motoryzacyjnym, zarówno w wersji online, jak i drukowanej.


Mitsubishi L200 Warrior

Redaktor naczelny, Steve Fowler, powiedział: „Mitsubishi L200 jest zwycięzcą klasy pick-up już czwarty rok z rzędu. Mówiąc wprost, żaden z rywali nie oferuje tak dobrej relacji wszechstronności i wyposażenia do ceny. Dodatkowo, w wersjach Warrior, Barbarian lub limitowanej Barbarian SVP II, otrzymasz pakiet wyposażenia, który pozwoli ci doświadczyć wszystkich zalet topowego SUV-a”.

Rob Lindley - Dyrektor Zarządzający Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii powiedział: „Zdobycie uznania dziennikarzy i nagrody przyznawanej przez Auto Express, jest ogromnym osiągnięciem, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Wygrywając czwarty raz z rzędu, pokazujemy, jak ważnym graczem było Mitsubishi L200 w momencie swojego debiutu - pomimo wielu konkurencyjnych modeli, które trafiają na rynek. A w ocenie najbardziej skrupulatnych i wymagających dziennikarzy na świecie, L200 wciąż góruje nad wszystkimi innymi rywalami. Niewątpliwie nasi klienci nadal będą doceniać wyjątkowe zdolności L200.”

Najlepszy Flotowy Pickup 2018

Mitsubishi L200 otrzymało także tytuł Najlepszego Pickupa 2018 roku w corocznym plebiscycie Fleet Awards Polska. To już trzeci taki tytuł dla Mitsubishi L200 z rzędu a pickup spod znaku Trzech Diamentów pokonał w rywalizacji aż 5 modeli nominowanych do tytułu - były to: Nissan Navara, Volkswagen Amarok, Toyota Hilux, Ford Ranger i Isuzu D-Max.

Organizowany od 12 lat przez miesięcznik Flota konkurs na najlepsze samochody flotowe to najbardziej opiniotwórczy plebiscyt branżowy w Polsce. O przyznaniu nagród decydują bowiem w internetowym głosowaniu aż 10 000 kierowników flot wspieranych przez głosy blisko setki dziennikarzy motoryzacyjnych oraz rezultaty wyliczeń wartości rezydualnych poszczególnych modeli. Następnie zespół ekspertów złożony z 318 kierowników flot oceniał osiągi i własności jezdne pojazdów podczas Wielkiego Testy Flotowego, w którym w tym roku wzięło udział aż 131 modeli samochodów.


Mitsubishi L200 Monster

 

„Cieszymy się, że Mitsubishi L200 już od 3 lat sięga po najwyższe laury w konkursie, w którym o wyróżnieniach decyduje tak ogromne grono użytkowników samochodów. Nikt nie docenia bardziej funkcjonalności, wytrzymałości i komfortu Mitsubishi L200, niż codzienni praktycy.” - powiedział Wojciech Ankiewicz, specjalista do spraw sprzedaży flotowej w polskim oddziale Mitsubishi Motors podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród.

Mitsubishi L200 – wygoda w pracy

Dzięki komfortowi właściwemu pojazdom osobowym, sprawdzonemu napędowi 4x4 i wyjątkowej funkcjonalności Mitsubishi L200 stanowi wzór dla całego segmentu pickupów. Innowacyjna konstrukcja nowego, japońskiego pickupa Mitsubishi oprócz wszechstronności i świetnych własności jezdnych na drogach utwardzonych i w terenie, zapewnia kierowcy i pasażerom jakość i wygodę samochodu typu SUV. Mitsubishi L200 2018, już w standardzie dostępny z napędem na 4 koła, jest oferowany w 5 opcjach wyposażenia, z dwoma silnikami, 2 rodzajami skrzyni biegów, w 2 wersjach nadwozia i 9 kolorach. Ceny Mitsubishi L200 2018 zaczynają się od 109 990 zł.

Infolinia
(71) 377 74 44
pn-pt: 8:00-16:00
Czat z doradcą
Porozmawiaj
online
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich