Lamborghini Polo Storico na zamarzniętym jeziorze w St. Moritz

Polo Storico Automobili Lamborghini rozpoczęło obchody 60-lecia Automobili Lamborghini, biorąc udział w imprezie motoryzacyjnej THE ICE i międzynarodowym konkursie elegancji w pięknej scenerii zamarzniętego jeziora St. Moritz.

     

Lamborghini na THE ICE 2023

Certyfikowany przez Polo Storico egzemplarz Lamborghini Miura P400 S “Millechiodi” wziął udział w konkursie, który odbywał się na tle górskiego regionu Engadine otaczającego szwajcarskie miasto. Jego słynne zamarznięte jezioro zrzuciło na weekend rolę boiska do gry w snow polo, by stać się placem zabaw dla najpiękniejszych klasycznych samochodów świata. Obecny był również zespół wyścigowy Iron Dames z Iron Lynx Motorsport Lab, aby doświadczyć jazdy na lodzie za kierownicą Lamborghini Miura P400 SV.

   „ICE było wspaniałą okazją dla Polo Storico – zauważył Alessandro Farmeschi, Global After Sales Director Lamborghini – ponieważ gromadzi czołowych międzynarodowych kolekcjonerów i ich niezwykłe zabytkowe samochody w zapierającej dech w piersiach lokalizacji.„

   „Jako Polo Storico, jesteśmy oddani zachowaniu historii naszej firmy i naszych samochodów poprzez wykonywanie poważnych renowacji, jak również badanie i oficjalne certyfikowanie naszych samochodów z przeszłości i pomaganie naszym klientom w pełni cieszyć się klasycznymi Lamborghini, które posiadają.”