Land Rover Defender Yachting Edition od Carlex Design

Czy możliwe jest to, aby pojazd był niezawodnym, wytrzymałym kompanem do zadań specjalnych, a jednocześnie wyjątkowym, luksusowym egzemplarzem? Oczywiście. Yachting Edition został stworzony dla tych, którzy kochają luksus i słoneczny, marynistyczny klimat, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z niezawodności i wytrzymałości samochodu terenowego, idealnego do długich i ekscytujących podróży w nieznane.

Defender Yachting Edition

A taki właśnie jest nowy Land Rover Defender. Pojazd posiada proste w formie nadwozie, które jest idealnym płótnem do modyfikacji Yachting. Dolna cześć nadwozia i dach zostały polakierowane na srebrny kolor oraz ręcznie wyszczotkowane przez specjalistów Carlex Design. Takie samo wykończenie otrzymały felgi – autorskie, świetliste, ostre w formie koła, na których stoi Defender. Nie zabrakło także elementu typowego dla stylizacji Yachting od Carlex Design – róży wiatrów. Tym razem ten marynistyczny element dumnie zdobi obudowę koła zapasowego. Edycja posiada także szereg smaczków, takich jak emblematy, oklejenie czy lustrzane pasy na dachu.

Kolorystyka wnętrza edycji nie będzie zaskoczeniem – brąz i krem to kolory, które przewijały się także w innych stylizacjach Yachting. Również i tym razem do wyboru są dwa rodzaje wnętrza – wersja pierwsza z rozświetlająca wnętrze, kremowa tapicerka i drewnianymi dodatkami, oraz druga, z poszyciem o głębokim, ciepłym, karmelowym kolorze, uzupełnionym o jasne wstawki. Obie wersje posiadają srebrne, szczotkowane elementy, idealnie współgrające z nadwoziem pojazdu. Kształt foteli Yachtinga został zmodyfikowany, co nadało wnętrzu odrobiny sportowego stylu. Elementem “must have” każdej stylizacji Yachting od Carlex Design jest nie tylko ręcznie szczotkowane, srebrne wykończenie, ale także drewno. I w tym przypadku nie mogło go zabraknąć – górny element kierownicy oraz podłoga w całym pojeździe zostały wykonane właśnie z tego materiału.

Land Rover Yachting to projekt nietypowy, który perfekcyjnie łączy w przemyślany sposób dwa zupełnie różne światy – świat off-roadu oraz świat luksusu.

Infolinia
(71) 377 74 44
pn-pt: 8:00-16:00
Czat z doradcą
Porozmawiaj
online
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich