Limitowana edycja Lexusa LC 2020

Od chwili wprowadzenia trzy lata temu na rynek, Lexus LC stał się ikoną stylu. W tym roku, wraz z wprowadzeniem limitowanej serii LC 2020, flagowe coupe zyskało jeszcze więcej wyrafinowania.

Łączący sensacyjne linie LC z klasyczną paletą kolorów, nowy model z limitowanej serii powstał po to, by podkreślić stylową sylwetkę sportowego coupe, która obok wysokich osiągów i zaawansowanej technologii stanowi atut tego modelu.

Transformacja zaczyna się od charakterystycznego koloru nadwozia Terrane Khaki, zarezerwowanego dla limitowej wersji Lexusa LC. Subtelny w swojej głębi, a jednocześnie rzucający się w oczy kolor to charakterystyczny odcień zieleni. Komplet 21-calowych, dwukolorowych kół dopełnia całości, wznosząc na wyższy poziom wygląd modelu LC.

Wnętrze LC Limited Edition otrzymuje dwukolorowe wykończenie, podkreślające wyjątkową stylistykę i kunszt, które zajdziemy w każdym egzemplarzu. Elektrycznie regulowane w 10 płaszczyznach fotele pokryto skórą anilinową – najdelikatniejszą i najwyższej jakości odmianą skórzanej tapicerki, dostępną w ofercie Lexusa. Nasycony kolor Bespoke Saddle Tan jest zarezerwowany dla limitowanej wersji i uzupełniony nieco ciemniejszym odcieniem tapicerki z alcantary na panelach drzwi, która nadaje kabinie lekkości i zachęcającego charakteru.