Marka Fiat w ogłosiła ceny nowego Fiata (500)RED w Polsce

W dniu 22 września br. w Turynie odbyła się Inauguracja Casa 500 i La Pista 500. Podczas tego ważnego i wyjątkowego wydarzenia przedstawiono nowego Fiata (500)RED, pierwszy samochód (RED) i wynik współpracy z (RED). Casa 500 to nie tylko tradycyjne muzeum samochodów, to opowieść o kulturze i historii Włoch i Turynu. To także podróż, która przenosi korzenie Fiata w przyszłość. Model 500 reprezentuje bowiem włoski design, Dolce Vita i włoskiego ducha.

        

La Pista 500 to największy wiszący ogród w Europie. Umieszczony na dachu fabryki z początków XX wieku ma wartość symboliczną: miejsca, które sto lat temu było z definicji miejscem emitującym zanieczyszczenia, z torem testowym, który dawniej był niedostępny dla gości, teraz jest ogrodem otwartym dla wszystkich mieszkańców Turynu. To manifest, że celem Fiata i całej Grupy Stellantis jest nie tylko produkcja i sprzedaż samochodów, ale także troska i dbałość o klimat, społeczność i kulturę.

Nowy Fiat (500)RED

Nowy Fiat (500)RED został stworzony we współpracy marki Fiat i (RED) ze wspólnym przesłaniem, aby chronić planetę i jej mieszkańców: jest elektryczny, aby nie degradować środowiska i przyczyniać się do zapewnienia bardziej zrównoważonej przyszłości.