Maserati uruchamia nowy program 10-letniej gwarancji

Elastyczność, innowacyjność i personalizacja - oto podstawowe czynniki, którymi Maserati Personal Service Lab kieruje się w rozwoju nowych usług dla klientów włoskiej marki.

Teraz Maserati wprowadza nowy program gwarancyjny Extra10, rozszerzając ochronę elementów układu napędowego – silnika, skrzyni biegów, przekładni – na okres 10 lat od daty rejestracji samochodu. Usługa, oferowana jako dodatek do istniejącego programu przedłużenia gwarancji do 4 lub 5 lat (znanego jako „rozszerzona gwarancja”), jest dostępna na całym świecie*, dla wszystkich klientów, którzy posiadają dowolny model Maserati**.

Nowy program pozwala Maserati zaoferować wszystkim klientom innowacyjny produkt, który zapewnia dodatkową korzyść w postaci wyjątkowej elastyczności, niespotykanej w motoryzacyjnym świecie. Ta ważna nowość ma na celu konsolidację wartości samochodów włoskiej marki w czasie i gwarantuje użytkownikom całkowity spokój ducha – dzięki połączeniu najlepszych osiągów i przyjemności z jazdy, typowych dla każdego modelu z trójzębem.

Aby sprawdzić, czy dany samochód jest objęty programem, i uzyskać wszystkie informacje potrzebne do aktywacji usługi, wystarczy odwiedzić dowolnego dealera Maserati. Dealer poinformuje również o wszystkich dodatkowych usługach, z których można skorzystać w ramach programu gwarancyjnego Extra10, w tym o możliwości odbioru i zwrotu auta pod wskazany adres, ofercie samochodu zastępczego i nie tylko.