MINI Cooper SE Resolute Edition

Dzięki tradycyjnym cechom stylistycznym i przyszłościowej technologii napędu MINI Cooper SE w wersji Resolute Edition wyraźnie stawia na indywidualny styl. Model Edition na bazie elektrycznego 3-drzwiowego MINI to szczególnie atrakcyjne połączenie klasycznego sportowego charakteru i zrównoważonego rozwoju.

Jego ekskluzywna stylistyka zewnętrzna daje mu autentyczny wygląd inspirowany historią marki. Tym samym MINI Cooper SE w wersji Resolute Edition wysyła jasny sygnał, że frajda z jazdy bez lokalnej emisji spalin stała się integralną częścią charakteru i ponad 60-letniej historii marki.

        

Elektryczny MINI Cooper SE

Dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 135 kW (184 KM) i zachwycająco zwinnemu prowadzeniu MINI Cooper SE przenosi typowe dla tej marki gokartowe wrażenia z jazdy do świata mobilności elektrycznej. Jego zasięg, określony w cyklu testowym WLTP i wynoszący do 234 kilometrów, umożliwia jazdę bez lokalnej emisji spalin w mieście, a także podczas wycieczek daleko poza jego granice. Dzięki tym cechom całkowicie elektryczne MINI stało się najpopularniejszym modelem tej marki. W 2021 roku jego globalna sprzedaż wzrosła niemal dwukrotnie. Dzięki ekskluzywnemu wzornictwu i wyposażeniu wersji Resolute Edition zrównoważona przyjemność jazdy jeszcze zyskuje na atrakcyjności.