MINI na wystawie samochodowej (IAA) 2021 w Monachium

Głównymi tematami dialogu z wizjonerami i społecznością, prowadzonego w wielu miejscach na terenie Monachium, będzie mobilność miejska, zrównoważony rozwój, otwartość na świat i indywidualność. MINI Brand Hub w pawilonie MINI przy Lenbachplatz będzie „obowiązkowym punktem programu” IAA 2021. Mobilność miejska i zrównoważony rozwój to główne tematy Międzynarodowej Wystawy Samochodowej (IAA) 2021, która po raz pierwszy odbędzie się w Monachium, siedzibie głównej BMW Group, gdzie powstanie forum dla wykładów i dyskusji na temat przyszłości indywidualnej mobilności i życia w metropoliach.

MINI wzbogaca ten dialog na targach IAA Mobility 2021 o innowacje i wizje frajdy z jazdy bez lokalnej emisji spalin, konsekwentnej ochrony zasobów, indywidualności i emocjonujących przeżyć. Wybrane przez MINI hasło #BIGLOVE odnosi się zarówno do ochrony klimatu i środowiska, jak i do kontaktów międzyludzkich. W ten sposób odpowiedzialność za naturalne podstawy życia łączy się z kosmopolitycznym i niedyskryminującym współistnieniem ogólnoświatowej społeczności MINI.

mini leasing

Podczas targów IAA Mobility 2021 MINI będzie prowadzić dialog z publicznością w różnych formach i w kilku miejscach stolicy Bawarii. Podczas szczytu w centrum wystawienniczym w Monachium głównymi kwestiami będą tematy przyszłości związane z elektryfikacją i cyfryzacją. „Open Space” na Max-Joseph-Platz w centrum miasta posłuży jako miejsce prezentacji nowych koncepcji mobilności w miejskim ruchu drogowym. MINI Brand Hub, pawilon MINI na Lenbachplatz, będzie oazą inspiracji i odprężenia. Aktualna wystawa w BMW Welt zaprezentuje przegląd całej gamy modelowej brytyjskiej marki premium.

Poszczególne lokalizacje na IAA Mobility 2021 połączy trasa Blue Line, która będzie przebiegać przez miasto i oferować gościom możliwość doświadczenia frajdy z jazdy bez lokalnej emisji spalin w drodze między lokalizacjami imprezy w całkowicie elektrycznym MINI Cooper SE (zużycie energii w cyklu mieszanym: 17,6–15,2 kWh/100 km). Serwis streamingowy będzie transmitował najważniejsze wydarzenia z IAA Mobility 2021 cyfrowo na cały świat, na żywo lub w formie nagrań.