Mitsubishi L200 odegra wyjątkową rolę na torze Silverstone

Tor wyścigowy Silverstone, legendarne miejsce brytyjskiego motorsportu, będzie terenem działania floty samochodów Mitsubishi L200 – wielokrotnie nagradzanego japońskiego pickupa.

Władze obiektu zakupiły 21 modeli Mitsubishi L200 w wersji z napędem na wszystkie koła. Będą one używane do zadań operacyjnych i technicznych, związanych z działalnością toru. Wszechstronność Mitsubishi L200 pozwoli na jego wykorzystanie do różnych prac na torze – m.in. przez służby techniczne do holowania pojazdów oraz przez służby ds. zabezpieczenia obiektu.

Mitsubishi L200 Monster Mitsubishi L200 Monster Mitsubishi L200 Monster

Flota Mitsubishi L200 na torze Silverstone

Flota Mitsubishi L200 na torze Silverstone składa się z ośmiu modeli z pojedynczą kabiną (single cab), jedenastu z kabiną podwójną (double cab) oraz dwóch z kabiną klubową (club cab). Zastąpią one poprzednie wersje Mitsubishi L200 oraz pojazdy innego producenta.

O wyborze Mitsubishi L200 spośród kilku konkurencyjnych samochodów zadecydowały takie atuty jak niezawodność, bogate wyposażenie seryjne i atrakcyjna cena. Każdy z modeli Mitsubishi L200 będzie się wyróżniał efektownym oklejeniem w barwach Silverstone i firmy JCT600 VLS – działu leasingowego renomowanej, motoryzacyjnej grupy biznesowej JCT600. Wszystkie wersje są napędzane 2,4-litrowym turbodieslem, współpracującym z sześciobiegową manualną skrzynią biegów.

Firma JCT600 VLS dostosowała pojazdy do wymogów służb obsługi toru Silverstone, uzupełniając bogate wyposażenie standardowe L200 o wiele specjalistycznych dodatków. W zależności od zastosowania, Mitsubishi L200 zostały zamówione z zabudowami, dachowym oświetleniem ostrzegawczym, hakami holowniczymi i bagażnikami.

Lee Thomas, Kierownik ds. Zamówień i Kontraktów, toru Silverstone, powiedział: „Mitsubishi L200 okazało się nie do pokonania pod względem ceny, wyposażenia i niezawodności. Poprzednie modele japońskiego pickupa również były doskonale dostosowane do naszych potrzeb. Jakość wykonania jest bardzo dobra, a nasz zespół uważa, że L200 to samochód komfortowy i wygodny w prowadzeniu.”

Rob Lindley, dyrektor zarządzający Mitsubishi Motors w Wielkiej Brytanii dodał: „Cieszymy się, że obiekt, który jest synonimem najlepszych wydarzeń w sportach motorowych w Wielkiej Brytanii, będzie miejscem pracy naszych Mitsubishi L200. Zaufanie Silverstone do naszego pickupa jest dowodem, dlaczego jest on liderem w swoim segmencie i doskonałym wyborem dla firm, które potrzebują najbardziej wytrzymałych i zdolnych do pracy pojazdów.”

Mitsubishi L200 jest dostępny w wersjach nadwozi Single, Club i Double Cab. Oferuje ogromne możliwości zagospodarowania imponującej przestrzeni ładunkowej i możliwość holowania przyczepy z hamulcami do 3.1 tony.

Infolinia
(71) 377 74 44
pn-pt: 8:00-16:00
Czat z doradcą
Porozmawiaj
online
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich