Mitsubishi Space Star 2022 z systemem SDA już w salonach

Polscy klienci salonów Mitsubishi mają już do dyspozycji ciekawą propozycję – niezawodny, miejski model z segmentu B – Mitsubishi Space Star 2022, który teraz wzbogacono o multimedialny system SDA. Ten dostępny od ręki model wyróżnia się dynamiczną stylizacją, obszernym wnętrzem, niskimi kosztami eksploatacji, zwrotnością I znakomitą relacją ceny do wyposażenia.

     

Mitsubishi Space Star 2022

Jako jeden z nielicznych w tym segmencie, jest oferowany z automatyczną skrzynią biegów w większości wersji I oferuje aż 5-letnią gwarancję. Ceny tego modelu startują od 47 990 zł a najniższa miesięczna rata kredytu wynosi 555 zł.

System SDA I dobra propozycja rynkowa

W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów można już kupić Mitsubishi Space Star z roku modelowego 2022 https://www.mitsubishi.pl/samochody/space-star. Na liście wyposażenia tego modelu znalazł się funkcjonalny system multimedialny SDA z dużym, czytelnym, ekranem o przekątnej 7-cali. Oferuje on interfejsy CarPlay i Android Auto, co oznacza, że możemy podpiąć nasz telefon i korzystać z dostępnych aplikacji oraz np. Google Maps. Mitsubishi Space Star Intense SDA oferuje też kamerę cofania.

Miejski model spod znaku Trzech Diamentów wyróżnia świeży design, pojemne, ergonomiczne wnętrze dla 5 osób a niewielkie wymiary zewnętrzne oraz promień skrętu wynoszący zaledwie 4,6 metra ułatwiają parkowanie. Do kluczowych zalet Mitsubishi Space Star należy niska masa własna w połączeniu z dynamicznym benzynowy silnikiem, który zapewnia dobre osiągi przy bardzo niskim zużyciu paliwa na poziomie 5 l./100 km.