Nowa Honda Civic w centrum uwagi podczas Milan Design Week

Nowa Honda Civic e:HEV, w ramach promocji europejskiej premiery modelu, stanęła w centrum stoiska Vanity Fair “Social Garden”, podczas wystawy Milan Design Week 2022.

   “Vanity Fair zawsze stara się wybiegać myślą o krok do przodu, kierując się ciekawością i rewolucyjnym nastawieniem do życia: podczas tegorocznego Design Week z radością witamy na naszym stoisku Vanity Fair Social Garden kreatywne i pełne zapału umysły, które podnoszą jakość naszego życia i czynią je łatwiejszym, nie zapominając przy tym o wpływie tego, co tworzą, na środowisko” – wyjaśnia Cristina Lucchini współdyrektorka Vanity Fair.

“Cieszymy się, że po raz pierwszy będziemy mogli zaprezentować model Civic włoskiej publiczności. Dotychczasowe reakcje na ten samochód były znakomite, a udział w Milan Design Week daje możliwość kontaktu z klientami, dla których ważne jest wzornictwo” – wyjaśnia Simone Mattogno, dyrektor generalny departamentu samochodów we włoskim oddziale Hondy.

     

Nowa Honda Civic 2022

Nowa, 11. generacja Hondy Civic została stworzona zgodnie koncepcją projektowania, w której centrum znajduje się człowiek – zarówno na etapie prac stylistycznych, jak i opracowania właściwości dynamicznych. Zgodnie z założeniami rozwojowym «radosnego Civica», inżynierowie Hondy skupili się na tym, w jaki sposób elementy nadwozia i wnętrza mogą ze sobą współgrać, aby zapewnić bardziej komfortowe i ekscytujące odczucia podczas jazdy samochodem, które wpłyną pozytywnie na codzienne życie właścicieli.

Model Civic, wprowadzony na rynek w 1972 roku jako “samochód dla mieszkańców całego świata”, stał się podstawą stosowanej przez Hondę koncepcji rozwojowej «Maksimum Człowieka, Minimum Maszyny» (M/M). Zasada ta, stosowana obecnie w całej gamie produktów Hondy, opiera się na przekonaniu, że celem zarówno rozwiązań technicznych, jak i wzornictwa pojazdów jest zaspokajanie potrzeb kierowcy i pasażerów. Konsekwencją tych założeń jest kabina najnowszego Civica, w której komfort, dobra widoczność i przestronność przewyższają dotychczasowe standardy. Ponadto jest to miejsce bezpieczniejsze i bardziej ekscytujące z punktu widzenia kierowcy.