Nowa Klasa T – Mercedes-Benz poszerza portfolio modeli dla rodzin i entuzjastów aktywnego wypoczynku

Przestrzeń dla całej rodziny – z maksymalnie trzema miejscami dla dzieci na tylnej kanapie. Mnóstwo przestrzeni na niezbędny sprzęt dla entuzjastów rekreacji i sportu. Drzwi przesuwne zapewniające szybkie wsiadanie i wysiadanie oraz różne opcje załadunku. Współczesny design, szeroka gama wyposażenia, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, a także wszechstronna łączność. „Życie nabiera rozmachu”: wraz z nową Klasą T Mercedes-Benz wprowadza komfort klasy premium do segmentu prywatnych małych vanów, jednocześnie otwierając drogę do świata marki z gwiazdą wszystkim, którzy potrzebują dużo miejsca.

        

Mercedes-Benz Klasa T 2022

Ten całkowicie nowy model łączy w sobie wielofunkcyjność i ogromną przestrzeń z wysokiej klasy wyposażeniem. W standardzie dostępny jest system multimedialny MBUX i elektryczny hamulec postojowy, a opcjonalnie 17-calowe felgi ze stopów lekkich, funkcja rozruchu KEYLESS-GO, oświetlenie ambiente, a nawet tapicerka z ekologicznej skóry ARTICO/MICROCUT – nowa Klasa T może pochwalić się wszechstronną gamą najważniejszych elementów wyposażenia w swoim segmencie. Szeroka oferta systemów wspierających bezpieczeństwo w standardzie, w tym siedem poduszek powietrznych i liczne systemy wspomagania jazdy, sprawia, że ​​jest to najnowocześniejszy, niezawodny towarzysz dla rodzin i entuzjastów aktywnego wypoczynku.

   – Wraz z nową Klasą T poszerzamy nasze portfolio o małego osobowego vana klasy premium, który łączy przestronność i funkcjonalność ze stylem i komfortem, jak żaden inny pojazd w tym segmencie – mówi Mathias Geisen, szef Mercedes-Benz Vans. – Klasa T jest idealna dla każdego, kto potrzebuje dużo miejsca – od aktywnych rodzin po entuzjastów sportu. Dzięki niemu konsekwentnie realizujemy nasz strategiczny kierunek rozwoju w segmentach premium.