Nowa Toyota Hilux – lepsze właściwości jezdne i nowa wersja Invincible

Nowy Hilux łączy jeszcze bardziej atrakcyjny styl z nowym, dynamicznym silnikiem 2.8. Samochód został poddany także zmianom w zakresie komfortu i jakości jazdy, zarówno na drodze, jak i w terenie. Nowości pojawiły się również w wyposażeniu, z myślą o kierowcach korzystających z pick-upów do rekreacji lub dwutorowo – do pracy i dla przyjemności.

        

Nowa Toyota Hilux

Nowa najwyższa wersja wyposażenia Invincible wyróżnia się specjalnie opracowaną stylistyką i wyposażeniem premium, które jeszcze bardziej zwiększają atrakcyjność tego ulubionego pick-upa kierowców z całego świata. Hilux zbudował swoją renomę na wyjątkowej dzielności terenowej oraz jakości, trwałości i niezawodności, które znajdują potwierdzenie w nowym modelu. Wszystkie wersje nadwozia (pojedyncza, półtorej i podwójna kabina) z napędem 4×4 mają ładowność do 1 tony i mogą ciągnąć przyczepę o masie do 3,5 tony.

Od 1968 roku, kiedy Toyota Hilux zadebiutowała na rynku, Hilux wielokrotnie udowodnił, że jest nie do pobicia pod względem dzielności terenowej i odporności na trudne warunki. Wystarczy wspomnieć o takich osiągnięciach jak zdobycie Bieguna Północnego, wjazd na wulkan na Islandii czy zwycięstwo w Rajdzie Dakar w 2019 roku. Hilux jest też regularnie wykorzystywany do wypraw przez Antarktydę.

        

Nowe rozwiązania stylistyczne i elementy wyposażenia

Przód Hiluxa został całkowicie przeprojektowany. Otrzymał nowy, trójwymiarowy grill i zmieniony przedni zderzak. Teraz auto wygląda jeszcze bardziej okazale, kojarząc się z trwałością i możliwościami terenowymi potężnego pick-upa.

Mocny wygląd Hiluxa podkreślają nowo zaprojektowane, opcjonalnie dostępne światła LED z przodu i z tyłu, nowe czarne, polerowane koła aluminiowe 18″ oraz trzy nowe metalizowane kolory nadwozia – Emotional Red II, Dark Blue i Oxide Bronze.