Nowe MINI Cabrio Sidewalk

Edycja specjalna czteroosobowego kabrioletu w ekskluzywnej stylistyce, z wyposażeniem zapewniającym indywidualność i spontaniczną frajdę w ruchu miejskim. Wejście na rynek w marcu 2020 r.

Ledwo zaczęła się zima, a już możemy cieszyć się na nadchodzącą wiosnę. To za sprawą MINI, które prezentuje niezwykle ekskluzywny sposób na frajdę z jazdy pod gołym niebem. Nowe MINI Cabrio Sidewalk, jego indywidualna stylistyka i wyposażenie, gwarantuje ekstrawertyczną prezencję w ruchu miejskim. Innowacyjny i precyzyjny dobór kolorów oraz materiałów nowej edycji specjalnej emanuje indywidualnym stylem i spontaniczną radością z życia. Nowe MINI Cabrio Sidewalk pojawi się w sprzedaży na całym świecie w marcu 2020 roku.

        

MINI Cabrio Sidewalk

Opracowane specjalnie dla tego modelu warianty lakieru, stylistyka miękkiego dachu i kół oraz wyposażenie wnętrza, a także liczne akcenty stylistyczne dają nowemu MINI Cabrio Sidewalk niepowtarzalny wygląd. Wyrazisty wygląd zewnętrzny i stylowa atmosfera wnętrza gwarantują miłośnikom MINI niezwykle emocjonujące wrażenia z jazdy pod gołym niebem. Wraz z MINI Cabrio Sidewalk renomowany brytyjski producent samochodów premium po raz kolejny stwarza atrakcyjną okazję połączenia, typowych dla tej marki gokartowych właściwości jezdnych, ekskluzywnej atmosfery i wyjątkowych wrażeń jazdy kabrioletem. Edycja specjalna o tej nazwie robiła już furorę w pierwszej generacji MINI Cabrio. Bezpośredni poprzednik obecnego czteroosobowego kabrioletu wpisał się na listę najważniejszych modeli brytyjskiej marki premium jako MINI Cabrio Highgate.

        

Ekskluzywny lakier, unikalna stylistyka miękkiego dachu, specjalne obręcze kół ze stopów lekkich

Również w najnowszej generacji MINI Cabrio jest jedynym kabrioletem w segmencie małych samochodów premium. Oprócz wyjątkowej pozycji na rynku samochodowym nowe MINI Cabrio Sidewalk oferuje dodatkową porcję ekskluzywności. Widać ją już na pierwszy rzut oka za sprawą lakieru metalizowanego w kolorze Deep Laguna. Ten wyrazisty niebieski odcień intensywnie uwydatnia muskularne kształty karoserii. Sportowy charakter czteroosobowego kabrioletu podkreślają też charakterystyczne dla tego modelu pasy na masce silnika z krawędziami w kontrastującym kolorze. Na życzenie nowe MINI Cabrio Sidewalk oferowane jest również w kolorze Midnight Black metallic, White Silver metallic, Enigmatic Black metallic, Moonwalk Grey metallic i Thunder Grey metallic. Lusterka zewnętrzne wykończone są w kolorze karoserii.