Nowe modele Mercedes GLS – świeży wygląd, nowe oprogramowanie

Po liftingu GLE i GLE Coupe, także nowy Mercedes GLS, Mercedes-Maybach GLS 600 4MATIC oraz Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+ debiutują w zaktualizowanej formie. Szereg zmian od strony designu, techniki i wyposażenia przenosi komfort, łączność oraz aurę tych dużych SUV-ów na wyższy poziom.

     

Nowe modele Mercedes GLS na rok 2023

Pokaźne wymiary zewnętrzne sprawiają, że GLS oferuje trzy rzędy siedzeń i komfortowe warunki podróży nawet siedmiu podróżującym. Zmodernizowany Mercedes-Benz GLS pojawi się w europejskich salonach pod koniec października 2023 r.; w USA wprowadzenie modelu na rynek rozpocznie się w połowie września br.

Mercedes-Benz GLS

Wizualne udoskonalenia i przydatne funkcje off-roadowe
W najnowszym wydaniu Mercedes-Benz GLS zwraca uwagę jeszcze efektowniejszą osłoną chłodnicy. Cztery galwanizowane listwy mają ciemnosrebrne wykończenie. Również przedni zderzak otrzymał bardziej wyrazistą formę, ze zintegrowanymi wlotami powietrza w czarnej, lśniącej oprawie. Koresponduje z nimi przeprojektowana dolna partia, stylizowana na osłonę podwozia (wyposażenie standardowe). Z tyłu wzrok przyciąga nowe wypełnienie lamp z trzema poziomymi blokami. Do gamy wzorów obręczy kół dodano nowe, 20-calowe, wieloramienne felgi z lekkich stopów w kolorze szarości Himalajów, z wykończeniem na wysoki połysk.