Nowe pakiety Competition dla Audi RS 4 Avant i Audi RS 5

Audi Sport GmbH poszerza ramy oferowanego przez siebie tuningu modeli i wzmacnia sportowy charakter Audi RS 4 Avant i Audi RS 5. Nowy pakiet startowy Competition dla tych modeli jest bogaty w dodatki, które zarówno zaostrzają wygląd samochodów, jak i zapewniają jeszcze bardziej emocjonujące wrażenia z jazdy. Dzięki opcjonalnemu zawieszeniu typu coilover (RS sport suspension pro), pakiet Competition Plus dostarcza maksymalnej dynamiki i radości z jazdy, nie ograniczając przy tym w żaden sposób cech przydatnych w codziennym użytkowaniu auta.

        

Audi RS 4 Avant i Audi RS 5

Czasami mniej znaczy więcej: zredukowana izolacja pomiędzy komorą silnika a wnętrzem oznacza, że RS 4 Avant i RS 5 zachwycą klientów wspaniałymi wrażeniami dźwiękowymi. Jednostka napędowa biturbo V6 ma moc 331 kW (450 PS) i moment obrotowy 600 niutonometrów osiągany w zakresie od 1900 do 5000 obr/min (łączne zużycie paliwa w l/100 km: 8,8-8,7; łączna emisja CO2 w g/km: 201-199). Audi RS 4 Avant i RS 5 z pakietami Competition będą dostępne u dealerów od lipca.

Sportowy charakter na najwyższym poziomie

Sportowe zawieszenie RS sport suspension pro koncentruje się na zwiększeniu radości z jazdy, ale oferuje też funkcję manualnej regulacji zawieszenia typu coilover, które zapewnia idealną równowagę między komfortem a osiągami. Dzięki temu, nawet dłuższe dystanse można pokonywać komfortowo, bez żadnych ograniczeń, korzystając ze wszystkich dostępnych systemów wspomagania. Klienci, którzy wybiorą to zawieszenie typu coilover, otrzymają swoje RS 4 Avant lub RS 5 fabrycznie wyposażone w zawieszenie zestrojone o 10 mm niższej niż w standardowych modelach RS.