Nowy Citroen C5 Aircross

Citroen kontynuuje międzynarodową ofensywę w segmencie SUV-ów i prezentuje dziś europejską wersję nowego C5 Aircross. Flagowy SUV nowej generacji, spójny z koncepcją najnowszych modeli Citroena, jest inspirowany oczekiwaniami klientów i ma wyjątkowy, zdecydowany charakter. W ofercie personalizacji znajduje się aż 30 kombinacji kolorów nadwozia. Zgodnie z ideą programu Citroen Advanced Comfort®, nowy SUV C5 Aircross jest najbardziej wszechstronny i komfortowy w swoim segmencie.


Citroen C5 Aircross

Samochód z zawieszeniem z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi® i fotelami Advanced Comfort oferuje niezwykły poziom komfortu, typowy dla marki Citroen. Wyróżnia się również wyjątkowymi możliwościami zmiany aranżacji wnętrza dzięki trzem przesuwanym, składanym i odchylanym siedzeniom z tyłu oraz – największemu w tej klasie samochodów – bagażnikowi o pojemności od 580 do 720 l. Ten nowoczesny i zaawansowany technologicznie model wyposażony jest w 20 systemów wspomagania prowadzenia, w tym Highway Driver Assist, system umożliwiający jazdę autonomiczną poziomu 2. czy też Grip Control z funkcją Hill Descent Assist, do jazdy po bezdrożach. Samochód wyposażono także w sześć technologii łączności, w tym bezprzewodowe ładowanie smartfonów. Nowy SUV C5 Aircross, produkowany we Francji w zakładzie w Rennes – La Janais, będzie wprowadzony na rynek europejski i na rynki światowe pod koniec 2018 r. Pod koniec 2019 r. będzie pierwszym modelem marki Citroen z napędem Plug-in Hybrid PHEV.

Po C3 Aircross, który odniósł prawdziwy sukces handlowy z 80 tys. sprzedanych egzemplarzy, C5 Aircross sprzedanym na chińskim rynku w 40 tys. egzemplarzy oraz C4 Aircross zaprezentowanym pod koniec kwietnia na Salonie Samochodowym w Pekinie, Citroen kontynuuje międzynarodową ofensywę modeli SUV wraz z europejską wersją C5 Aircross.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie zamierzają rezygnować z zalet użytkowych samochodu kosztem stylizacji, Citroen proponuje zupełnie nowatorskie rozwiązania w segmencie SUV-ów, będących prawdziwym fenomenem na światowym rynku i stanowiących aż jedną czwartą sprzedaży samochodów na całym świecie. Poza sylwetką skazaną na sukces, marka proponuje nową jakość w dziedzinie komfortu jazdy. W ten sposób Citroen udowadnia, że oprócz unikatowej tożsamości może być również punktem odniesienia w zakresie komfortu. Tym samym wyznacza drogę dla nowej generacji SUV-ów inspirowanych potrzebami klientów.


NOWY SUV C5 AIRCROSS – UNIKATOWA OSOBOWOŚĆ

Nowy SUV C5 Aircross ma silną osobowość i wyróżnia się wyjątkowym, energicznym i pewnym siebie wyglądem. Mocne, muskularne, ale nieagresywne nadwozie długości 4,5 m, zaznacza swoją odmienność w świecie SUV-ów dzięki płynnym liniom, podkreślonym przez mocne wizualnie akcenty, takie jak panele Airbump®, duże koła o średnicy 720 mm, prześwit 230 mm i charakterystyczne relingi dachowe. Wnętrze już od pierwszej chwili daje poczucie bezpieczeństwa i przestrzeni za sprawą poziomych linii dominujących na desce rozdzielczej, głęboko profilowanych foteli, które zapewniają wysoką pozycję jazdy, a także szerokiej środkowej konsoli i zastosowanych ciepłych materiałów. C5 Aircross, podobnie jak inne najnowsze modele Citroena, oferuje 30 kombinacji personalizacji nadwozia dzięki siedmiu kolorom lakieru, ofercie dwukolorowego nadwozia z czarnym dachem i trzem pakietom kolorystycznym z kolorowymi wstawkami w przednim zderzaku, w panelach Airbump® w dolnej części przednich drzwi i pod relingami dachowymi. Model oferuje również pięć wariantów wykończenia wnętrza, łączących jasne, ciepłe materiały i kolory w modnym i atrakcyjnym stylu „casual chic”.

Infolinia
801 404 444
pn-pt: 8:00-16:00
Partnerzy AutoEFL Pokaż wszystkich