Nowy DS 3 zaprezentowany na ulicach Paryża

Z okazji rozpoczęcia Paris Fashion Week, DS Automobiles odsłania swoją najnowszą kreację – nowego DS 3. Marka, jako wieloletni partner Federacji Haute Couture i Mody, wybrała prestiżową imprezę, która odbywa się w stolicy mody, do zaprezentowania nowego DS 3 na ulicach Paryża i zaproszenia jego ambasadorki – Andrei Brotschi – do udziału w sesji zdjęciowej nowego DS 3. Modelka wystąpi w czarnej sukni z bardzo długim trenem, której kolor będzie kontrastować z nowym kolorem lakieru – Red Diva – nowego DS 3.

DS 3 CROSSBACK, który wypracował silną pozycję w segmencie pod względem stylu, technologii i elektryfikacji, teraz staje się nowym DS 3. Nowy, bardziej wyrazisty i dynamiczny przód samochodu, usystematyzowana i atrakcyjna gama modelowa, nowe technologie oraz nowy układ silnika elektrycznego i akumulatora w wersji z napędem w 100% elektrycznym, wyróżniają nowy DS 3 na tle konkurencji.

     

Nowy DS 3 – nowy wygląd, czyste linie tyłu nadwozia i eleganckie kolory

Nowy DS 3 posiada wyjątkową i odważnie nakreśloną sylwetkę. Jego kształty utrzymują równowagę pomiędzy zarysem linii a bryłą nadwozia. Najbardziej widoczne zmiany dotyczą przodu samochodu. Wprowadzają więcej dynamiki i atletyczną budowę nadwozia z zachowaniem eleganckiego stylu.

Typowa dla pozostałych modeli z gamy DS Automobiles stylistyka jest widoczna w nowym wlocie powietrza. Jest szerszy i zależnie od wersji ozdobiony czarnymi błyszczącymi lub chromowanymi elementami. Charakterystyczne dla marki DS WINGS zostały zmodyfikowane i subtelnie łączą linię wlotu powietrza z linią reflektorów.

Nowe diodowe reflektory, obejmujące trzy charakterystyczne moduły, podkreślone matowo chromowanymi elementami – oferowane w standardzie w całej gamie – posiadają bardziej dynamiczny wygląd i dodają surowości spojrzeniu nowego DS 3. Jako opcja proponowane są także reflektory DS MATRIX LED VISION z inteligentnym i automatycznym sterowaniem światłami drogowymi dla zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Nowe światła dzienne zbudowane są z dwóch szeregów diod ułożonych pionowo po obu stronach przodu nadwozia. Nadają mu charakterystyczny, poszerzony kształt zgodnie z najnowszymi kanonami stylistycznymi DS Automobiles.

Nowy DS 3 uległ przemianom stylistycznym, ale również został zmodyfikowany technicznie. Nowy zderzak przedni i wlot powietrza zostały zaprojektowane na nowo, by zoptymalizować właściwości aerodynamiczne samochodu. Dolne spojlery okalające wlot powietrza są istotnym elementem tej modyfikacji.