Nowy Ford Mustang California Special debiutuje w Europie

Kalifornijski sen zmienia się w rzeczywistość. Ford Mustang California Special – kwintesencja stylu zachodniego wybrzeża USA przekroczy Atlantyk i po raz pierwszy pojawi się w Europie.

        

Ford Mustang California Special 2022

Nowy California Special, to nawiązanie do ducha pierwowzoru z 1968 roku i swobody tamtych lat. Jest więc oferowany wyłącznie jako kabriolet ze składanym miękkim dachem, łączącym klasyczny wygląd i emocje wzmocnione podmuchami świeżego powietrza. Model California Special zwraca uwagę specjalnym pakietem stylistycznym z unikalnymi oznaczeniami i detalami, 19-calowymi obręczami kół i specjalnymi jaskrawymi naklejkami „colour shift” oraz wyrazistym stylem. Pełen charyzmy, 450-konny silnik benzynowy Forda V8 zapewnia moc niezbędną do podróży pełnych wrażeń.

Wnętrze Mustanga California Special zaprojektowano tak, by wyzwolić całą radość jazdy, niezależnie od drogi i pogody, a detale na zamówienie dodają mu ekskluzywnego charakteru. W wyposażeniu standardowym znalazły się rozwiązania podnoszące komfort, jak podgrzewane i chłodzone fotele przednie, 12-calowy zestaw zegarów dające możliwość indywidualizacji ustawień oraz zaawansowany system łączności i rozrywki SYNC 3, który umożliwia kierowcy głosowe wywołanie ulubionej ścieżki dźwiękowej lub znalezienie drogi do najbliższej plaży.