Nowy Ford Tourneo Connect to znakomity wybór dla dużych rodzin

Choć Ford ma szeroką gamę minivanów i jest niekwestionowanym liderem tego segmentu w Polsce, to proponuje swoim klientom także inny rodzaj rodzinnego, przestronnego i komfortowego samochodu. Niedawno wprowadzony na rynek Ford Tourneo Connect to kwintesencja tych cech.

    

Co wyróżnia Forda Tourneo Connect?

Rodzinny samochód dla kilku osób musi oferować pewne podstawowe wartości, z których najważniejsze to bezpieczeństwo i komfort podróżowania, przestrzeń dla pasażerów oraz dużo miejsca na bagaże.

Forda Tourneo Connect można skonfigurować zarówno z krótkim rozstawem osi, jak i długim rozstawem osi – Grand Tourneo Connect, a także niezależnie od tego w wersji 5- albo 7-miejscowej. Co równie ważne, Ford pomyślał także o praktyczności rozwiązań odmiennej do minivanów. Przesuwne obustronne drzwi boczne umożliwiają wygodne wsiadanie i wysiadanie w wielu okolicznościach, w których nie radzą sobie samochody z tradycyjnie otwieranymi drzwiami. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne dla osób przewożących osoby starsze, a także rodziców dzieci, którym ułatwia to wsiadanie, a tym samym ogranicza niemal do zera ryzyko uszkodzenia sąsiadujących pojazdów.

Zastosowane w Tourneo Connect materiały są najwyższej jakości zapewniając wysoki komfort we wnętrzu pojazdu.

     

     

Bezpieczeństwo i radość z życia

Co równie ważne, nowy Tourneo Connect jest przykładem bezpieczeństwa w tej klasie samochodów. Model uzyskał bowiem najwyższą, pięciogwiazdkową ocenę w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, która potwierdza renomę Forda jako marki stawiającej na bezpieczeństwo podróżujących. Nie ma wątpliwości, że gama systemów bezpieczeństwa i asystenta kierowcy pozwala nie tylko spokojnie, ale i bezpiecznie podróżować całym rodzinom. Samochód został przecież stworzony do aktywnego spędzania czasu.

W tym kontekście warto zwrócić uwagę, że na pokład można zabrać nie tylko całą rodzinę, zwierzęta domowe, ale jednocześnie pomieścić także wiele innych rzeczy. Tourneo Connect to nie osobowy furgon, ale kompan codziennego życia, który pozwala cieszyć się jego pełnią w niemal każdych okolicznościach.