Nowy Ford Transit i Tourneo w wersjach uterenowionych

Nowe wersje Transit Trail i Transit Custom Trail zostały zaprojektowane specjalnie do pracy w trudniejszych warunkach trakcyjnych, z którymi radzą sobie dzięki nowemu mechanicznemu mechanizmowi różnicowemu o ograniczonym poślizgu (mLSD), który pojawi się w wariantach Transit i Transit Custom z napędem na przednie koła oraz w wersjach Transita dysponujących napędem Intelligent All-Wheel Drive.

Ford Transit i Tourneo – nowe wersje popularnych modeli

Transit Trail i Transit Custom Trail, nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności, zyskały dodatkowe elementy wyróżniające je z zewnątrz i w kabinie, podnoszące komfort i możliwości jazdy w trudnych warunkach.


Ford Tourneo Custom Active

Nowe wersje – Transit Custom Active i Tourneo Custom Active, z dodatkowymi osłonami poszycia nadwozia i mechanizmem różnicowym mLSD zapewniającym lepszą przyczepność na sypkich, śliskich lub miękkich nawierzchniach, nadają się doskonale dla prowadzących aktywne życie klientów prywatnych i biznesowych. Styl modeli segmentu SUV-ów nie tylko dodaje im uroku, ale ma także swoje praktyczne walory na szlaku i bezdrożach.
– Wersje Active i Trail demonstrują wszechstronność i możliwości rodziny Transita – powiedział Hans Schep, dyrektor generalny ds. pojazdów użytkowych w Ford of Europe. – Każdy znajdzie coś dla siebie. Od firm prowadzących działalność daleko od szosy, po rodziny, które chcą mieć pojazd tak bardzo gotów na wyzwania i przygodę, jak to możliwe.

Linia pojazdów Active poszerzy się jeszcze pod koniec 2020 roku, wraz z wprowadzeniem mniejszych modeli Transit Connect Active i Tourneo Connect Active. Więcej szczegółów przedstawimy przed rozpoczęciem sprzedaży.