Nowy Jeep Wrangler 4xe – teraz w wersji elektrycznej

Żaden szczyt nie jest zbyt wysoki, aby go zdobyć, a żadna granica nie jest zbyt trudna, aby ją przekroczyć. Filozofia ta od zawsze definiowała Jeepa® Wranglera, model będący w stanie pokonać dosłownie każdą przeszkodę dzięki wzorcowym systemom i funkcjonalności. To prawdziwa siła marki szczycącej się 80-letnim doświadczeniem, sukcesami i innowacjami, dzięki której powstała gama najczęściej nagradzanych SUV-ów w historii. Dzisiaj, techniczną ewolucję marki Jeep kontynuują modele 4xe: Renegade i Compass, wprowadzone na rynek jako pierwsze, do których dołącza teraz Wrangler. Wszystkie są kluczem do eksploracji przez markę nowych obszarów mobilności przyszłości.

        

Nowy Jeep Wrangler 4xe

Bohaterem tej przygody jest nowa hybryda plug-in Wrangler 4xe, najwszechstronniejszy, najpotężniejszy, najbardziej wydajny, zaawansowany technicznie i przyjazny dla środowiska Wrangler wprowadzony do tej pory na europejskie rynki.

W 1941 roku, legendarny Willys MA/MB, pierwszy samochód Jeepa, zaprezentował światu koncepcję napędu 4×4, pokazując, że każdy teren można pokonać odpowiednim pojazdem.
 Wrangler dumnie kontynuuje to dziedzictwo i od chwili pierwszego wprowadzenia na rynek towarzyszy historii marki, prezentując i rozwijając jej wartości, przede wszystkim wolność, jaką oferuje.