Nowy, luksusowy Land Rover Defender 130 Outbound

Nowy Defender 130 Oubound poszerza ofertę linii Defender wraz z wersją z silnikiem V8 o mocy 500 KM oraz nowym pakietem nadwozia (Country Exterior Pack) dla Defendera 1102. To wzbogacenie marki Defender daje nowe możliwości klientom, zapewniając jednocześnie najlepsze właściwości terenowe i najwyższy komfort.

     

Land Rover Defender 130 Outbound

   „Defender 130 Outbound jest bardzo pożądanym wzbogaceniem rodziny Defendera, szczególnie dla najbardziej żądnych przygód klientów, którzy kochają wyjazdy terenowe, eksploracje i większą ładowność z opcją konfiguracji do pięciu miejsc. Jego wyjątkowe ulepszenia konstrukcyjne i przestronne wnętrze zapewniają fascynujące połączenie nowych możliwości i doskonałej praktyczności.

Prezentując wersję z napędem V8 dla Defendera 130, dajemy w rodzinie aut 4 × 4 coś dla każdego, a nowe opcje nadwozia z Country Exterior Pack to celebracja korzeni Defendera, prezentująca nowoczesne podejście do klasycznego designu” – opisuje Mark Cameron, dyrektor zarządzający Defendera.

Defender 130 Outbound: najlepszy luksusowy odkrywca

Nowy Defender 130 Outbound osiąga niemożliwe dzięki niespotykanemu dotąd połączeniu luksusowej przestrzeni wnętrza i potencjału jazdy w każdym terenie. Dostępny wyłącznie z pięcioma siedzeniami, daje jeszcze większe możliwości eksploracji terenu oraz otwiera osobom prowadzącym aktywny i żądny przygód tryb życia – to połączenie wszystkiego, czego potrzebują, aby po prostu wyruszyć w trasę i odkrywać świat.

Nowy Defender 130 Outbound został zaprojektowany dla klientów, którzy ciągle chcą osiągać więcej. Daje on potencjał do przejechania każdego terenu, zapewniając wyjątkowy komfort. Został on celowo stworzony w ten sposób, by pomieścić wszystko to, czego potrzebują prawdziwi poszukiwacze przygód.

Pełen wachlarz możliwości defendera to wersja 130 Outbound, która dostępna jest z pięcioma siedzeniami i pojemnością do 2516 litrów (1329 litrów przy użyciu drugiego rzędu siedzeń) przestrzeni z tyłu. To dzięki temu dla wszystkich odkrywców szukających wszechstronności i praktyczności każda przygoda staje się łatwiejsza. Pomaga w tym prawie płaska przestrzeń bagażowa (długości do 1,267 metra za drugim rzędem siedzeń), która z łatwością może pomieści kombinezony, torby na sprzęt kempingowy czy wspinaczkowy.